KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT
Výpis RK

Lionnis real s.r.o. Lionnis real s.r.o.

Pro své klienty zajišťujeme komplexní realitní služby, mezi které patří vyhledání domu, bytu, pozemku či komerčních prostor a prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí, prodej a pronájem novostaveb i bytů z developerských projektů.

Zajistíme pro Vás právní a finanční servis jako například přípravu veškerých smluv, advokátní úschovu financí, ověření podpisů, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí ve spolupráci s advokátní kanceláří Joukl a partneři s.r.o., Jakubské náměstí 25, 602 00 Brno.

Jsme si vědomi, že nejlepší reklama je dobrá reference, a proto vždy vynakládáme maximální úsilí, aby naši klienti byli spokojeni, dosáhli svých cílů a doporučili nás své rodině a známým. Dlouhodobá nebo opakovaná spolupráce se zákazníkem je naší nejlepší vizitkou a záleží nám na dobrým jménu.

Samozřejmostí je klasická propagace, takže námi nabízené nabídky i poptávky naleznete na nejznámějších realitních serverech, "sreality" v tištěných médiích a na našich webových stránkách.

Veškeré služby poskytujeme jak jednotlivcům, tak developerským společnostem.

Nabízíme Vám individuální přístup, solidnost, odbornost a férové jednání!!! Hájíme zájmy, jak prodávající strany, tak i kupující strany, aby vše proběhlo v pořádku.

 

Spolehněte se na nás a ušetříte si čas, nervy i peníze.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Adresa: Lidická 700/19, 602 00 Brno - Brno-střed

Telefon: +420 608 946 688

E-mail: slavickova@lionnisreal.cz

IČ: 26217627

DIČ: CZ26217627

Makléři Lionnis real s.r.o.

Bc. Leona Slavíčková
Bc. Leona Slavíčková
E-mail: slavickova@lionnisreal.cz
Telefon: +420 608 946 688
Nabídky makléře (1)