KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT
prohlédnuté nabídky
  • Zatím jste si neprohlédli žádný detail nemovitosti.
Chci prodat nemovitost
Výpis RK

Lionnis real s.r.o. Lionnis real s.r.o.

Pro své klienty zajišťujeme komplexní realitní služby, mezi které patří vyhledání domu, bytu, pozemku či komerčních prostor a prodej, koupě nebo pronájem starších nemovitostí, prodej a pronájem novostaveb i bytů z developerských projektů.

Zajistíme pro Vás právní a finanční servis jako například přípravu veškerých smluv, advokátní úschovu financí, ověření podpisů, převod do osobního vlastnictví, odhad ceny, zprostředkování hypoték a úvěrů i převod a zápis do katastru nemovitostí ve spolupráci s advokátní kanceláří Joukl a partneři s.r.o., Jakubské náměstí 25, 602 00 Brno.

Jsme si vědomi, že nejlepší reklama je dobrá reference, a proto vždy vynakládáme maximální úsilí, aby naši klienti byli spokojeni, dosáhli svých cílů a doporučili nás své rodině a známým. Dlouhodobá nebo opakovaná spolupráce se zákazníkem je naší nejlepší vizitkou a záleží nám na dobrým jménu.

Samozřejmostí je klasická propagace, takže námi nabízené nabídky i poptávky naleznete na nejznámějších realitních serverech, "sreality" v tištěných médiích a na našich webových stránkách.

Veškeré služby poskytujeme jak jednotlivcům, tak developerským společnostem.

Nabízíme Vám individuální přístup, solidnost, odbornost a férové jednání!!! Hájíme zájmy, jak prodávající strany, tak i kupující strany, aby vše proběhlo v pořádku.

 

Spolehněte se na nás a ušetříte si čas, nervy i peníze.

Těšíme se na budoucí spolupráci.

Adresa: Lidická 700/19, 602 00 Brno - Brno-střed

Telefon: 608 946 688

E-mail: slavickova@lionnisreal.cz

IČ: 26217627

DIČ: CZ26217627

Makléři Lionnis real s.r.o.

Bc. Leona Slavíčková
Bc. Leona Slavíčková
E-mail: slavickova@lionnisreal.cz
Telefon: 608 946 688
Nabídky makléře (2)
Barbora Pařízková
Barbora Pařízková
E-mail: parizkova@lionnisreal.cz
Telefon: 604 501 575
Nabídky makléře (0)