KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Ceník inzerce na realitním serveru Black reality

Využíváte software Poski REAL? Potom máte inzerci na Black realitách zcela ZDARMA!
Chcete vložit soukromý inzerát? V současné době jej můžete vložit také zcela ZDARMA.

Realitní kanceláře využívající software Urbium mohou inzerovat na Black Realitách za těchto cenových podmínek:

Black Start akce Black Maxi akce
Pro koho je registrace vhodná realitní kancelář realitní kancelář
Kolik inzerátů mohu inzerovat 0 - 100 101 - neomezeně
Inzerce ZDARMA ANO ANO
Plná inzerce 190 Kč / měsíc 350 Kč / měsíc
Balíček 5+1 měsíc zdarma 950 Kč
*AKCE 1+1
1 750 Kč
*AKCE 1+1
Balíček 10+2 měsíce zdarma 1 900 Kč 3 500 Kč
  Koupit Koupit

*AKCE 1+1 - pro prvních 20 zákazníků na jakýkoli balíček akce 1+1 (tedy za stejnou cenu dostanete dvojnásobek měsíců).

Inzerce pro realitní kanceláře je rozdělená do dvou cenových balíčků (Start, Maxi) podle počtu nemovitostí a podle typu zvolené inzerce:

  • Inzerce ZDARMA - je pro ty realitní kanceláře, které využívají realitní software Poski REAL v partnerství pronájem. V případě, že je Poski REAL odkoupen, se podmínky řídí dle aktuálního ceníku.
  • Plná realitní inzerce - je za plnou cenu inzerce, nevztahují se na ní žádné výhody balíčků. Do detailu inzerátů může být umisťována reklamní plocha provozovatelem serveru. (V případě zájmu, inzerovat bez reklam nás prosím kontaktujte. Tato varianta je individuálně naceněná).

Vaše nejčastější dotazy

Co je registrace?

Registrací se rozumí úhrada registračního poplatku na jedno IČO subjektu, bez ohledu na počet poboček. Počtem inzerátů se rozumí průměrný stav inzerovaných nabídek v jeden den. Uživatelé Poski REALU, mají inzerci zcela ZDARMA.

Jak mohu inzerovat ZDARMA.

Velice jednoduše. Stačí využívat realitní software Poski REAL. V placeném režimu pronájem. Po celou dobu plateb je pak inzerce zcela ZDARMA. V případě, že je Poski REAL odkoupen, je inzerce ZDARMA na jeden rok od registrace.

Co obsahuje zvýhodněná cena inzerce?

Zvýhodněná cena inzerce na měsíc obsahuje následující služby:

  • inzerci na serveru Black reality v patřičném balíčku
  • poptávkový a odpovědní formulář v detailu nabídky
  • vlastní firemní profil s logem společností a kontakty
  • umístění kontaktu do katalogu RK a tím tedy i kvalitní zpětný odkaz

V případě využití zvýhodněných balíčků je do detailu karty realitního inzerátů umísťována reklama provozovatelem a zobrazují se zde nabídky i jiných realitních subjektů. Toto lze eliminovat tím, že se zakoupí plná cena inzerce.

Rozdíl mezi zvýhodněnou a plnou inzercí?

Rozdíl v obou balíčcích je především v tom, že u plné ceny realitní inzerce je možné do detailu karty realitních inzerátů umístit reklamní plochu přímo danou realitní kanceláří. Za minimální investici je tedy možné vložit bannerovu, tedy grafickou reklamní plochu ke všem inzerátům registrované kanceláře, kupříkladu odkazující na developerské projekty, stránky makléřů. Vzhledem k tomu, že u kanceláře, která má průměrně 80 nabídek za den, je karta inzerátů otevřená měsíčně průměrně 10 000x, jedná se o velice zajímavou a levnou propagaci, například pro své partnery.

Jak mohu své nabídky zadávat a exportovat?

Nabídky je možné na server zadávat ručně. Po registraci obdržíte na e-mail přístupové jméno a heslo, které slouží pro přihlášení do rozhraní serveru Black reality. Jméno a heslo je nutné také pro zadání do Vašeho realitního softwaru. Black reality umožňují přijímat realitní nabídky z následujících softwarů:

  • Poski REAL
  • Urbium
  • REALMAN

Potřebujete doporučit realitní software?

Doporučujeme realitní software Poski REAL. Jedná se o moderní on-line modulární software, kde v případě využívání tohoto softwaru je možné inzerovat na serveru Black reality, zcela ZDARMA. Podívejte se na www stránky tohoto softwaru – www.realitni-system.com