KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pracujete v realitách a zajímají vás on-line trendy? Nevíte, jak efektivně plánovat čas u vás ve firmě nebo jaké postupy jsou vhodné pro nábor nabídek?

Pokud vás realitní problematika zajímá a chcete se dozvědět více, kontaktujte Ing. Vladimíra Vaňka.

poradcevrealitach.cz

Výkonný ředitel Poski.com Ing. Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

Kontaktovat
Sledujte nás RSS

Chcete rychle prodat nebo pronajmout nemovitost? Dejte nabídku na Black Reality!

Prodej nebo pronájem nemovitosti nemusí být stresující proces ani těžká zkouška pro vaše nervy. Nemusíte se přitom spoléhat jen na realitní kanceláře. Existuje spousta portálů, kde můžete svou nabídku zdarma inzerovat. Jedním z nich je i náš portál Black Reality.

Black reality

Proč inzerovat na Black Reality?

Vložení inzerátů na náš portál je úplně zdarma. Neplatíte za zveřejnění ani za dobu, po kterou bude váš inzerát viditelný. Jakmile se rozhodnete, že budete na Black Realitách inzerovat, do 5 minut můžete mít svou nabídku zveřejněnou. Záleží jen na vaší rychlosti zadání potřebných údajů. 

Navíc můžete vkládat tolik inzerátů, kolik chcete. Nijak vás neomezujeme počtem, a dokonce ani dobou platnosti inzerátů. Největší výhodou pak je to, že se nemusíte ve všem spolehnout na realitní kanceláře. Pokud si troufáte vše zařídit sami a prodej nebo pronájem se vám skutečně podaří, o cenu se s nikým nedělíte. Váš inzerát navíc uvidí tisíce lidí měsíčně, a to už je opravdu vysoké číslo!

(foto HP)

Chci prodat nemovitost bez realitky. Jak na to?

Vložení soukromé nabídky je velice snadné. Nejdůležitější je vytvořit inzerát, který bude obsahovat všechny informace a zároveň potenciální zájemce opravdu zaujme. Informace jednoduše vložíte do našeho formuláře, potvrdíte tlačítkem „Vložit inzerát“ a na váš e-mail vám přijdou další instrukce.

Co by měl takový inzerát obsahovat?

Soustřeďte se na opravdu výstižný popisek (nadpis), který skutečně vypovídá o nemovitosti a obsahuje základní důležité informace. 

Fotografie prodávají. Svou nemovitost proto nafoťte opravdu kvalitně, z dobrých úhlů a pokud možno opravdu uklizenou. Rozhodně není na škodu přidat více fotografií nebo video, zájemci si alespoň budou jistější. Pokud chcete prodat rychle, nezveřejňujte příliš vysokou cenu. Vždy také uvádějte přesnou cenu nemovitosti, žádné „dohodou“.

Pak už stačí jen nepoplést kontakty a vložit ty opravdu funkční. Na poptávky, dotazy a projevy zájmu pak reagujte co nejrychleji. Ulehčíte si prodej, zájemcům zase koupi a sami budete vypadat profesionálněji.

(foto monitor)

Chci inzerovat zdarma jako realitní kancelář

Na Black Realitách samozřejmě nemusí inzerovat pouze soukromníci, otevřeni jsme i pro realitní kanceláře. Pokud používáte moderní realitní software Poski REAL ve verzi k pronájmu, můžete své nabídky jednoduše exportovat a na portále inzerovat zcela zdarma. V ostatních případech pro vás platí aktuální ceník.

Pokud používáte softwary Urbium nebo REALMAN, po registraci můžete své nabídky na Black Reality také exportovat, své poskytovatele softwaru ale musíte kontaktovat. Pokud software nevyužíváte, musíte vše zadávat ručně, což vás sice bude stát spoustu času, ale je to také cesta.

Ovládací prvek Obrázek