KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pracujete v realitách a zajímají vás on‑line trendy? Nevíte, jak efektivně plánovat čas u vás ve firmě nebo jaké postupy jsou vhodné pro nábor nabídek? Potřebujete proškolit realitní software Poski REAL?

Pokud vás témata zajímají a máte zájem se dozvědět více, kontaktujte našeho poradce.

Výkonný ředitel Poski.com Ing. Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

Kontaktovat profil našeho poradce
Zjistit více
Weby pro developerské projekty
Sledujte nás RSS

Možnosti zveřejnění vašich nabídek na realitním serveru Black reality:​

 1. Export z realitního programu Poski REAL
  Využijete-li realitní program Poski REAL, je možné vaše nabídky zadávat do tohoto programu a exportovat je automaticky a téměř okamžitě na vlastní webové stránky, Black reality ( kde jsou tyto nabídky upřednostňovány ) a další známé realitní servery - Více o Poski REAL 

 2. Ruční zadávání nabídek
  Zaregistrujte se a zadávejte své nabídky přes webové administrační rozhraní našeho serveru. Je velice jednoduché a intuitivní. Prostřednictvím webového administračního rozhraní Black reality také vkládáte reklamní pozice do své karty nabídek, sledujete poptávky aj. Z tohoto administračního rozhraní nelze vaše nabídky exportovat na další realitní servery ani případně na vaše vlastní webové stránky. 

 3. Vytvoření rozhraní pro export z webových stránek
  Pro zájemce je také možnost vytvoření exportního můstku přímo z vašich www stránek. V takovýchto případech je nutné obdržet přístupy na FTP a k DB vaší webové prezentace pro zahájení práce. Vytvoření můstku je zpoplatněné částkou od 4 000 Kč, částka se přesně stanoví po technické analýze a takovýto můstek je pak zhotoven do 14 dnů. V praxi to tedy znamená, že nabídky i nadále zadáváte do svého programu a exportujete na vlastní www stránky ( nebo je na www stránky posíláte přímo ) a my si můstek pro export na Black reality vytvoříme sami, aktualizace dat na Black reality je následně prováděna jedenkrát denně.
  Další možností je zhotovit si exportní můstek sami. Na požádání vám bude dodána specifikace přenosu dat pomocí XML souboru. Po otestování a schválení funkčnosti exportního můstku na Black reality budou následně prováděny aktualizace vašich nabídek jedenkrát denně. 

 4. Také nadále připravujeme a pracujeme na propojení Black realit s dalšími známými realitními programy. Přesné dokončení jednotlivých exportních můstků zatím není přesně stanovené, o všem vás budeme průběžně informovat na našem webu. 

 5. Další jednoduchou možností exportu Vašich zakázek na náš web Black reality je z nějakého realitního serveru, na který již exportujete nebo kde spravujete svoje zakázky. Například vaše zakázky zveřejňujete na realitním serveru nemovitosti.cz.
  Tento realitní server může zpřístupnit zakázky ve speciálním formátu, který jsme si schopni pravidelně stahovat a tak můžeme zobrazovat vaše zakázky na našich Black realitách. Seznam serverů, ze kterých je možno takto vaše zakázky nahrát na náš server Black reality, vám bude dodán na požádání.
Developerské projekty