KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pracujete v realitách a zajímají vás on-line trendy? Nevíte, jak efektivně plánovat čas u vás ve firmě nebo jaké postupy jsou vhodné pro nábor nabídek?

Pokud vás realitní problematika zajímá a chcete se dozvědět více, kontaktujte Ing. Vladimíra Vaňka.

poradcevrealitach.cz

Výkonný ředitel Poski.com Ing. Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

Kontaktovat
Sledujte nás RSS

Jaké realitní akce nás čekají v roce 2020?

První měsíc letošního roku máme již za sebou. Přinesl nám největší realitní společenskou událost roku, a to Realitní ples, kde zároveň proběhlo vyhlášení 2. ročníku soutěže Realiťák roku. Ovšem před námi je ještě nepřeberné množství akcí, které vřele doporučujeme navštívit. Pojďme se tedy společně podívat na některé z nich.

Realitní akademie Praha 2020

Třetí pokračování Realitní Akademie proběhne už 20. března 2020. Tuto vzdělávácí akci s akreditací MŠMT pořádá společnost Realitní a vzdělávací
institut, s. r. o.
Zakončená je řádnou certifikační zkouškou, splňuje tak podmínky pro Národní klasifikaci povolání v oboru "Obchodník s realitami", tak jak to požaduje nově schválený realitní zákon.

Během 13 školících dní se setkáte s hromadou skvělých školitelů, témata budou různorodá. Od strategie pro náběr a prodej nemovitostí, psychologii prodeje, přes právní aspekty, exekuce, katastr, insolvence až po osobní marketing. Po absolvování bude následovat zkouška, kdy všichni ti, kteří uspějí, splní podmínky pro kvalifikaci "Obchodník s realitami" a budou zapsání do oficiálního seznamu.

Realitní zákon vs. realitní praxe

Tato akce se bude konat hned v několika městech, a to v Ostravě, Brně, Plzni, Ústí nad Labem, Hradci Králové a také v Českých Budějovicích v průběhu měsíce února. Jedná se o diskusní seminář, kde můžete získat praktické poznatky a rady, které se Vám budou hodit při každodenní práci.

Seminářem Vás provede JUDr. Oldřich Platil a jeho hosté. Okruhy, na které bude tento seminář zaměřen jsou:

  • Jak se změní každodenní práce makléře?
  • Jaké povinnosti budou v hledáčku kontrol?
  • Co musí nově obsahovat smluvní dokumentace?
  • Kdo a jak může nakládat se svěřenými prostředky?
  • Jak získat znalostí zákona náskok před konkurencí?