KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Tým realitního serveru Black reality je poctěný tím, že mu na jeho realitní občasník přispívá persona v oboru nemovitostí a především finančního poradenství Ing. Karel Kořený.

Finanční expert Ing. Karel Kořený, €FA

Ing. Karel Kořený, €FA

Kontaktovat
Sledujte nás RSS


Proč se zúčastnit realitních veletrhů a kongresů?

V dnešní době, kdy máme velké množství příležitostí a v nabídce je také mnoho realitních kanceláří a realitních makléřů, se musíme více snažit a využívat všemožné nástroje pro uplatnění v tomto oboru. 


Realitní veletrhy

V ČR se realitní veletrhy nepyšní hojným množstvím. Pokud ale zabruslíme do zahraničí, naskýtají se nám mnohem větší možnosti.

Největší realitní veletrh v Evropě se pravidelně uskutečňuje v Mnichově. Nese název EXPO REAL a letos se koná 21. ročník tohoto mezinárodního odborného veletrhu komerčních nemovitostí. Na výstavní ploše 64 000 m2 najdeme přes 2 000 vystavovatelů. Veletrhu EXPO REAL se účastní až 40 000 návštěvníků ze 30-ti zemí světa - vynikající příležitost, jak si rozšířit obzory z oboru nemovitostí od zkušených profesionálů. Na této akci se můžete také zúčastnit bohatého konferenčního programu na profesionální úrovni. S platnou vstupenkou máte vstup na přednášky zdarma. EXPO REAL se koná 8. - 10. 10.2018 na výstavišti Messe v Mnichově. Přihlásit se můžete ještě nyní na oficiálních stránkách zde.

​​​​​​​

Realitní kongres

Máte otázky ohledně aktuálních událostí týkající se problematiky trhu s nemovitostmi? Tak přímo pro vás je určený Realitní kongres, který se bude konat 19.11.2018 v Clarion Congress Hotel v Praze. Profesionálové z oboru budou diskutovat o aktualitách a novinkách, tématech z oblasti legislativy, současné ekonomické situace a marketingu. Můžete zde potkat zástupce realitních kanceláří, developerských společností, investory, banky a mnoho dalších firem působící na realitním trhu. Kongres nabízí bohatý program, kde se můžete dozvědět mnoho informací o rozvoji trhu a získáte dobré povědomí o práci realitních makléřů u široké veřejnosti. 

Vstupenky můžete zakoupit zde


Ovládací prvek Obrázek