KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT
prohlédnuté nabídky
  • Zatím jste si neprohlédli žádný detail nemovitosti.
Chci prodat nemovitost

Tým realitního serveru Black reality je poctěný tím, že mu na jeho realitní občasník přispívá persona v oboru nemovitostí a především finančního poradenství Ing. Karel Kořený.

Finanční expert Ing. Karel Kořený, €FA

Ing. Karel Kořený, €FA

Kontaktovat
Sledujte nás RSS

Realitní občasník

Vyhněte se skrytým vadám!

Vyhněte se skrytým vadám!

Koupě nemovitosti je závažný krok, proto byste měli být velmi opatrní. Tím nemáme na mysli jen při podpisu smlouvy nebo placení, ale už při první prohlídce nemovitosti, o kterou máte zájem. Mnoho majitelů, ale i realitních makléřů bytů a domů se totiž snaží některé vady skrýt,...

Přečíst článek
Pro a proti pronájmu bytu

Pro a proti pronájmu bytu

Na trhu nemovitostí je to věčná otázka, zda se více vyplatí nemovitost pronajmout nebo prodat. Každá z těchto variant má samozřejmě svá pozitiva, ale také negativa. My se v tomto článku zaměříme právě na výhody a nevýhody pronájmu bytu místo prodeje a pokusíme se vám tak porad...

Přečíst článek
Poplatky!

Poplatky!

Chcete, aby vám vaše dlouhodobá investice přinesla statisíce korun navíc, a přitom vás to nic nestálo? Odpověď, jak se vyhnout zbytečným poplatkům, najdete v našem dnešním článku.

Přečíst článek
Inflace za rok 2017

Inflace za rok 2017

Inflace je zpátky. V loňském roce jsme zaplatili průměrně o 2,5 % více než v roce 2016. Po létech minimální inflace v letech 2013 až 2016 (viz tabulka) překonala inflační cíl ČNB (2 %).

Přečíst článek
Realitní občasník | vydáno

Rok 2017 se chýlí ke konci a i ve světě realit přichází čas na bilancování uplynulého období, stejně jako prognózy vývoje v roce následujícím. Jedním z častých dilemat klientů Black Reality je to, jak naložit s bytem či nemovitostí, které nepotřebujete.

Přečíst článek
Zobrazit další