KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pracujete v realitách a zajímají vás on-line trendy? Nevíte, jak efektivně plánovat čas u vás ve firmě nebo jaké postupy jsou vhodné pro nábor nabídek?

Pokud vás realitní problematika zajímá a chcete se dozvědět více, kontaktujte Ing. Vladimíra Vaňka.

poradcevrealitach.cz

Výkonný ředitel Poski.com Ing. Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

Kontaktovat
Sledujte nás RSS

Realitní občasník

Ceny nemovitostí jsou nadhodnocené o 15 - 20 %, budou však klesat, musí! - čá...

Ceny nemovitostí jsou nadhodnocené o 15 - ...

Realitní občasník | vydáno

Realitní software je nástroj, který využívají makléři, jako zedník zednickou lžíci. Zadávají se do něj klíčová realitní data, realitní software exportuje zakázky na inzertní servery a také monitoruje poptávky po nemovitostech.

Přečíst článek
Realitní občasník | vydáno

Ať už si plánujete pořídit v tomto roce dům nebo byt, měli byste se také vyznat v měnících sazbách hypotečních úvěrů, abyste za financování svého bydlení nezaplatili více, než musíte.

Přečíst článek
Realitní občasník | vydáno

Chcete se natrvalo přestěhovat na svou chatu nebo jste při výběru nemovitosti narazili na ideální místo, ale jedná se o rekreační objekt? Pak vás určitě zajímá, jakým způsobem lze rekolaudovat tuto nemovitost na objekt určený k bydlení. Čtěte dál, poradíme vám, jak na to.

Přečíst článek
Realitní občasník | vydáno

I když se může zdát, že loňský netypický rok postižený koronavirovou krizí negativně zasáhl všechny oblasti lidského života, ve světě realit až k tak velkým změnám nedošlo. O domy, byty i pozemky ke koupi je stále zájem, nenastal žádný propad cen a sehnat vysněnou nemovitost j...

Přečíst článek
Realitní občasník | vydáno

Chcete nebo potřebujete vědět, jakou hodnotu má vaše nemovitost? Rozhodli jste se prodat byt a vůbec nevíte, kolik za něj můžete chtít peněz? Odhad ceny nemovitosti je povinný v různých případech a provést jej mohou spolehlivě různí lidé. Realitní kanceláře například často nab...

Přečíst článek
Zobrazit další