KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Pracujete v realitách a zajímají vás on-line trendy? Nevíte, jak efektivně plánovat čas u vás ve firmě nebo jaké postupy jsou vhodné pro nábor nabídek?

Pokud vás realitní problematika zajímá a chcete se dozvědět více, kontaktujte Ing. Vladimíra Vaňka.

poradcevrealitach.cz

Výkonný ředitel Poski.com Ing. Vladimír Vaněk

Ing. Vladimír Vaněk

Kontaktovat
Sledujte nás RSS

Realitní podzimní akce

Letos budeme na dvou realitních akcích jako hrdými partnery. S kým se uvidíme?

Realitní konference

Již pátá odborná realitní konference bude probíhat ve středu 20.11.2019 v Clarion Congres Hotelu v Praze a bude součástí festivalu FIN Fest EFPA. Nejedná se pouze o událost z realitního světa, ale i z toho finančního, což spolu úzce souvisí. Účastníci se mohou těšit na panelové diskuse, slavné řečníky a mnoho vystavovatelů. Pokud se chcete ještě přihlásit nebo načerpat více informací, podívejte se na stránky realitní konference. Uvidíme se tam?

Realitní kongres

Další realitní událost, kterou byste rozhodně neměli vynechat, největší realitní událost roku - Realitní kongres. Letos se můžete těšit na smršť inspirativních přednášek, nespočet realitních talentů a stovky vystavovatelů. Na kongrese naleznete odpovědi na aktuální otázky týkající se  trhu nemovitostí v celé České republice. Určitě si nenechte ujít důležité diskuse a přednášky, které vám akce nabízí.

Na desátý ročník se můžete ještě přihlásit, konference bude probíhat v pondělí 25.11.2019 v Clarion kongres hotelu v Praze.

Napište nám na e-mail info@blackreality.cz a dostanete kód na 1+1 vstupenku zdarma! 
My tam nebudeme chybět! S kým se potkáme?