KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, nájemní dům, 630 m2 v Miroticích, okres Písek

3 349 000
Lokalita
Okres Písek
Obec Mirotice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0128
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 03.08.2022
Bytový dům, Mirotice, okres Písek
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: phone:

Popis nemovitosti

Bytový dům, Mirotice, okres Písek

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi bytový dům s platným stavebním povolením z roku 2021 na devět bytových jednotek v obci Mirotice, okres Písek. Bytové jednotky jsou v dispozicích 2kk, 3+kk a 4+kk o celkové bytové ploše 630m2. Tři bytové jednotky jsou mezonetové a dvě z mezonetů mají navrženou zahradu k vlastnímu užívání před byty. Bytové jednotky jsou navrženy s ohledem na charakter původní budovy, aby byl zachován její vzhled a světlost. Vytápění bude řešeno vlastní kotelnou ve sklepě domu. Ke každé bytové jednotce jsou navržena parkovací stání na dvoře a součástí bytových jednotek jsou komory. Kromě domu samotného s budoucími bytovými jednotkami je na prodej i zahrada, která je dle územního plánu stavební parcelou o velikosti 548m2, kde se dá dle regulativu obce postavit RD s 2 nadzemními podlažími a půdou. Příjezd k domu by musel být ošetřen věcným břemenem průjezdu přes dvůr bytového domu, což jsme schopni pro klienta zařídit a zanést do katastru nemovitostí. Nemovitost je vhodná ke kompletní rekonstrukci včetně, aktuálně je kompletně vyklizená a čistá, omítky osekány a vybourané otvory pro budoucí okna a dveře.
V obci se nachází nejen nový vodovod a kanalizace, ale i mateřská škola a škola, jejíž kapacity se díky vzrůstající zástavbě budou navyšovat. Mirotice jsou rodištěm Mikuláše Alše a proto zde má i tento rodák i své muzeum a pomník na náměstí. Mirotice mají i vlastní fotbalový tým a divadelní spolek. Pravidelně se zde konají Alšovy slavnosti, dětské dny, Setkání loutek, lampoionový průvod a jiné. Je zde pediatr a dva obchody s potravinami a dvě restaurace a cukrárna, pošta i kadeřnictví. Z náměstí jezdí pravidelně autobus směr Písek a směr Praha.

Lokalita je úžasná pro klidné bydlení a rodiny s dětmi, do Písku dojedete do 20minut maximálně a s výstavbou nové dálnice směr Praha, která povede těsně vedle Mirotic je předpoklad, že ceny v lokalitě porostou, jak bytů, jelikož tu není srovnávací ekvivalent, tak i pozemků pro výstavbu. Jedinečná investiční příležitost.

Dispozice bytových jednotek a stavební dokumentaci poskytneme na vyžádání konkrétnímu zájemci. Je zde připraven přívod elektřiny ve formě prozatímního stavebního elektroměru, tudíž není problém stavbu okamžitě započít.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
3 349 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0128
Datum aktualizace
03.08.2022
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
355
Užitná plocha m2
630
Plocha parcely m2
1455
Počet podlaží objektu
2
Počet míst k parkování
9
Popis domu
Kategorie
Typ domu
Patrový
Stav domu
Velmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města