KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, nájemní dům, 240 m2 v Lochovicích, okres Beroun

12 000 000
Lokalita
Okres Beroun
Obec Lochovice
Ulice 72
Informace o nabídce
Číslo zakázky 5299
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 30.07.2022
Bytový dům v Lochovicích
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
Domov - realitní společnost s.r.o.
Všechny nabídky kanceláře (46)
Informace o kanceláři
lname: fullname: email: phone:

Popis nemovitosti

Bytový dům v Lochovicích

Nabízíme Vám ke koupi bytový dům v Lochovicích vhodný k rekonstrukci. Nachází se přímo naproti obecnímu úřadu, v minulosti zde sídlila Česká pošta. V tuto chvíli jsou v domě 3 bytové jednotky s vlastními vstupy a pro půdní prostor se vyřizuje stavební povolení, aby zde bylo možné vybudovat další bytovou jednotku.

Za domem je zahrada, na které je možno vybudovat posezení. Je zde rovněž dostatek místa k parkování. Každá bytová jednotka má vlastní elektroměr a vodoměr, objekt je napojen na kanalizaci. Na pozemku je k dispozici vlastní studna. Vedení plynu je v ulici před domem.

Byt v přízemí má plochu cca 80 m2, jsou zde 4 pokoje a sociální zařízení. Prostory jsou to velice krásné díky klenutým stropům. V patře jsou byty dva, každý z nich má zhruba 60 m2. Dle připravovaného projektu jsou zamýšleny jako dvoupokojové, jeden z nich má ještě prosklenou verandu. Dále bude možné na ploše cca 130 m2, vestavět půdní byt. Mezi fotkami jsou půdorysy, podle kterých by mohl nový majitel prostory zrekonstruovat (přiloženy jsou půdorysy 6-ti bytů, v tuto chvíli se zpracovává ještě varianta se čtyřmi byty).

Celková plocha domu včetně společných prostor, komor a sklepa je cca 240 m2, plus půda 130 m2.

V současné chvíli ¼ nemovitosti vlastní společnost CETIN, a.s. a majitel vyřizuje odkup tohoto podílu. Jedná se o prostory na boční straně budovy s vlastním vchodem. CETIN, a.s. zde má uloženu technologii pro obsluhu optických kabelů, která zde zůstane i do budoucna a užívání prostor bude ošetřeno věcným břemenem.

Obec Lochovice leží v údolí řeky Litavky, pod pohořím Brdy. Žije zde přibližně 1 300 obyvatel. Obec se nachází ve vzdálenosti 6 km od Hořovic, 7 km od nájezdu na dálnici D5, do Prahy se tak dostanete za 30 minut. Dopravní spojení s okolními městy (Hořovice, Beroun, Příbram) je rovněž zajištěno vlaky a autobusy. Funguje zde mateřská a základní škola, prodejna potravin, pošta, zdravotnická zařízení, je zde renesanční zámek Lochovice s parkem. Krásné okolí nabízí nepřeberné množství výletních tras.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
12 000 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
5299
Datum aktualizace
30.07.2022
Druh objektu
Smíšená
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
198
Užitná plocha m2
240
Plocha parcely m2
562
Počet podlaží objektu
2
Počet míst k parkování
8
Popis domu
Kategorie
Typ domu
Patrový
Stav domu
Před rekonstrukcí
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - studna
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry