KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 174 m2 v Homoli, okres České Budějovice

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
14 975 000
Lokalita
Okres České Budějovice
Obec Homole
Ulice U Strouhy 102
Informace o nabídce
Číslo zakázky XVA-IH-RD240307
Datum vložení 04.07.2024
Datum aktualizace 05.07.2024
Černý Dub - Homole - prodej rodinného domu se zahradou, pergolou a dvougaráží
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fullname: fname: phone:

Popis nemovitosti

Černý Dub - Homole - prodej rodinného domu se zahradou, pergolou a dvougaráží

Dovoluji si Vám exkluzivně nabídnout koupi nadstandardního rodinného domu s velkoryse pojatou dispozicí, rozlehlou okrasnou zahradou s jezírkem, okrasnou, zeleninovou i ovocnou zahradou, krytou venkovní pergolou a samostatnou, zděnou dvougaráží v Černém Dubu (Homole) u Českých Budějovic.
Jednopodlažní, nepodsklepený RD o dispozici 4+1 s koupelnou, technickou místností, spíží a dvěma šatnami, byl kolaudován v r. 2017.
Do domu vstupujeme zádveřím (8,7 m2) do vstupní chodby (9,7 m2) a dále do středové chodby (14,5 m2). Středová chodba nabízí vstup do nadstandardní kuchyně (29 m2) s přímým výstupem na zahradu a do dechberoucího obývacího pokoje (40 m2), rovněž s přímým výstupem na zahradu. Dispozice domu dále nabízí místnosti tří samostatných pokojů (18,7 m2, 17,5 m2 a 16,6 m2), koupelny se záchodem (12,4 m2), technické místnosti se záchodem (11,8 m2), spíže (7,3 m2) a dvou šaten (3,2 m2 a 2,3 m2).
RD je vystavěn jako poctivá celozděná stavba. Obvodový plášť je vyzděn z tepelně izolačního zdícího systému Heluz Family 2in1, zastropení systémem Heluz 400, stavební otvory jsou osazeny kvalitními plastovými okny s izolačními trojskly s roletami a sítěmi proti hmyzu. Dům zastřešuje sedlová vazníková střecha s betonovou střešní krytinou Bramac.
RD je vystavěn na vlastní stavební parcele o výměře 242 m2, obklopené zcela oplocenou zahradou (1.039 m2). Na zahradě jsou vyměřeny další dvě stavební parcely. Na parcele o výměře 44 m2 je vystavěna samostatná zděná dvougaráž s elektricky ovládanými vjezdovými vraty. Na parcele o výměře 40 m2 je vybudována pohodová pergola s poctivou sedlovou střechou a zahradním krbem.
Inzerované nemovitosti jsou napojené na dodávku elektřiny i plynu, vodou jsou zásobovány z obecního vodovodu, odkanalizovány do obecní kanalizace. Vytápění je zajištěno teplovodním podlahovým a radiátorovým vytápěním, napojeným na výkonné tepelné čerpadlo Panasonic, kombinované s elektrickými sálavými infrapanely, napojenými na solární systém a výkonnými krbovými kamny v obývacím pokoji. Teplá užitková voda je připravována v kombinovaném elektrosolárním bojleru. Z dalších technických vychytávek si dovoluji uvést: kompletní solární systém - fotovoltaické panely s baterioboxem a nabíjecím systémem pro elektromobily v garáži, přípojky TV a Wifi v každé pobytové místnosti v domě, dálkově elektricky ovládanou vjezdovou bránu na pozemek, bezpečnostní vstupní kameru, zahradní zavlažovací systém, napojený na podzemní retenční nádrž s dešťovou vodou…
Nabízené nemovitosti jsou situovány ve velmi klidné, okrajové části obce – dům je ze tří stran bez přímých sousedů. Příjezdovou komunikací je vedlejší ulice, s minimálním dopravním zatížením – do této lokality přijíždějí prakticky pouze majitelé nemovitostí a jejich návštěvy. Nespornou výhodou je krátká dojezdová vzdálenost do krajského města – od centra Českých Budějovic je dům vzdálen 9,5 km.
Koupi nabízených nemovitostí, vzhledem k nadstandardnímu provedení a skvělé lokalitě rozhodně velmi rád doporučuji.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
14 975 000
Poplatky
Včetně poplatků
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
XVA-IH-RD240307
Datum aktualizace
05.07.2024
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Okraj obce
Dispozice
4 pokoje
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
326
Užitná plocha m2
174
Plocha parcely m2
1439
Počet podlaží objektu
1
Počet parkovišť
1
Počet garáží
2
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Ostatní
Bezbarierový přístup
Zástavba
Obytná
Telekomunikace
Internet
Sítě
Satelit
Topení
Lokální tuhá paliva, lokální elektrické, ústřední elektrické, jiné
Doprava
Vlak, silnice, autobus
Komunikace
Asfaltová
Plocha zahrady m2
1113
Rok kolaudace
2017
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Velmi dobrý
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry