Družstevní byt 3+1 s lodžií po rekonstrukci s možností převodu do osobního vlastnictví
HELIX REALITY nabízí ke koupi rekonstruovaný byt v družstevním vlastnictví s dispozicí 3+1 s lodžií na ulici Václava Košaře, Ostrava Dubina. Byt o podlahové ploše 68 m² se nachází v revitalizovaném domě, 4.NP/4 bez výtahu.
Bytové družstvo umožňuje převod do osobního vlastnictví. Nesplacená anuita cca 5000 Kč.
V rámci revitalizace domu (2007-2008) bylo provedeno zateplení celé budovy, výměna všech oken, nová střecha včetně zateplení a izolace, nové vnitřní rozvody -voda, plyn, odpady.
Byt sestává z neprůchozího pokoje se vstupem z chodby, obývacího pokoje, ze kterého se vchází do ložnice s lodžií, kuchyně - má vchod z chodby i z obývacího pokoje, koupelny s vanou, toalety.
V srpnu 2018 byla dokončena částečná rekonstrukce bytu - nové obložkové zárubně + interiérové dveře, nová kuchyňská linka + trouba a digestoř, byla položena dlažba v kuchyni a chodbě, obklady a dlažba v koupelně a na toaletě, bezpečnostní dveře, nové omítky v ložnici, původní umakartové jádro je obloženo sádrokartonem. Pokoje mají původní PVC, ve všech oknech jsou žaluzie a v každé místnosti sítě proti hmyzu.
Slunný byt v dopolední i odpolední době - okna jsou situována na dvě světové strany - jihovýchod, severozápad. Z lodžie a pokoje výhled na rodinné domy a hory.
K příslušenství bytu náleží sklepní kóje; společné prostory - kolovna, sušárna. Udržovaný dům s 11 bytovými jednotkami, kolaudace v 10/1985.
V domě a okolí je klid. Bezplatné parkování před domem.
Jde o lokalitu s veškerou občanskou vybaveností. Bezproblémové sousedské vztahy.
Byt bude k nastěhování dle domluvy. Důvodem stěhování je zdravotní stav. Současně hledáme obdobný byt v domě s výtahem.
Prohlídky jsou možné v různou denní dobu.