KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 500 m2 v Městě Touškově; Městu Touškově, okres Plzeň-sever

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
3 722 000 + daň z nabytí ve výši 4%
Lokalita
Okres Plzeň-sever
Obec Město Touškov
Ulice Čemínská 70
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0167
Datum vložení 23.10.2019
Datum aktualizace 23.11.2020
Prodej objektu, Město Touškov
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: email: fullname:

Popis nemovitosti

Dům v centru města Touškov, Plzeň - sever

Aktualizace COVID 10-11/2020
Prohlídky jsou stále možné a probíhají v rámci hygienických předpisů, prosíme o respektování nošení roušky a bezpečného odstupu 2m.

Kopta REALITY s.r.o. zajišťuje prodej domu /administrativní budovy, bytového domu, komerčního objektu/ v samém centru Města Touškov, cca 10 km severně od Plzně. Objekt není kulturní ani jinou památkově chráněnou budovou. Budova byla postavena v druhé polovině 19. století a má zajímavou historii. Původně byla využívána jako tzv. Gasthaus, tedy hostinský dům s restaurací a noclehem. V novodobé historii a to zejména v 90. Letech 20.století zde měla sídlo firma COLORLAK, která objekt také podstatně zrekonstruovala. Šlo zejména o nové železobetonové stropy, dále krov. krytinu. Stávající majitel zajistil nové rozvody elektřiny do většiny místností v objektu. Objekt přímo navazuje na menší PENSION "U náhonu", s kterým by nový vlastník měl spolený vjezd do dvora skrze železná vrata z ulice Mlýnská. Dvůr je třeba vyměřit novým geometrickým plánem, přibližná podoba je v přiloženém situačním plánku ve fotogalerii domu.

Dům má v přízemí rekonstruované komerční prostory (obchod, kanceláře, office, sklad, dílna, showroom…apod) a dále menší prostory, čekající na rekonstrukci , včetně WC, koupelny….apod., jako případné zázemí pro klienty, či pracovníky objektu. Sklepní a část přízemních prostor s vjezdem ze dvora zůstaly v původním stavu. Dominantou 1.patra je velký sál s masivními sloupy /původně sklad barev, upravena zdviž do patra, zde nové železobetonové stropy z r. 1994/, dále je zde byt o dispozici 2+1 a další poměrně rozsáhlé kancelářské prostory v původním stavu z 90. let. Rozlehlé podkroví nabízí možnost vestavby a to buď bytů či jiného využití.

Celý objekt je napojen na kanalizaci, vodovod, elektřinu 220/380V. Plyn je položen v komunikaci před domem, do domu zaveden není. Vytápění je v tuto chvíli elektřinou. Ohřev vody zajišťuje boiler. Výhodou je vjezd do zadního traktu domu přímo z hlavní komunikace (může sem zajet i větší kamionová doprava, technika). Nový vlastník domu bude mít smluvně zajištěno užívání příjezdové cesty do zadního traktu domu - tzv. služebnost (dříve břemeno chůze a jízdy). Pro detailní využití objektu kontaktujte makléře této zakázky.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
3 722 000
Poznámka
+ daň z nabytí ve výši 4%
Provize
Včetně provize
Právní servis
Včetně právního servisu
Informace o nabídce
Číslo zakázky
0167
Datum aktualizace
23.11.2020
Poloha objektu
Rohový
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Dispozice
Atypický
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
430
Užitná plocha m2
850
Plocha parcely m2
500
Počet podlaží objektu
3
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obchodní a obytná
Rok rekonstrukce
1994
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Dobrý
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
Vyhláška 78/2013 Sb
Zobrazit další parametry Skrýt parametry