KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, nájemní dům, 1780 m2 v Starých Hamrech, okres Frýdek-Místek

cena u makléře
Lokalita
Okres Frýdek-Místek
Obec Staré Hamry
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 15384
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 07.10.2022
Hotel Čertův hrádek Staré Hamry
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: phone:

Popis nemovitosti

Hotel Čertův hrádek Staré Hamry

Nabízíme k prodeji Hotel Čertův hrádek nacházející se v samotném srdci Beskyd, klidné části obce Staré Hamry nad přehradou Šance. Lokalita je známá nejen turistům, protože jim zde začíná několik turistických tras a naučných stezek, cyklistům, kterým tudy vedou cyklotrasy, ale i lyžařům, protože nejoblíbenější beskydské lyžařské střediska Ski park Grúň a Ski areál Bílá leží přibližně 4 km od hotelu.
Díky svému umístění je hotel velmi dobře dostupný z okolních měst - Frýdek-Místek (30 km), Frenštát (32 km), Rožnov pod Radhoštěm (32 km)  Ostrava (45 km), Zlín (90 km).

Hotel se zastavěnou plochou 750 m2 má celkem čtyři podlaží s celkovou užitnou plochou 1780 m2. V suterénu se samostatným vstupem najdeme technické zázemí hotelu včetně skladů, lyžárny a prostory pro úschovnu kol.
V prvním podlaží se nachází prostory vhodné pro recepci, restauraci a občerstvení pro hotelové hosty i turisty včetně prostorné terasy. Dále jsou zde prostory pro kuchyň, přípravny jídel, sklady potravin, ale také zázemí pro personál. V boční části se nachází tělocvična, kterou je možné využít nejen ke sportovním aktivitám ubytovaných, ale díky pódiu i k pořádání kulturních nebo firemních akcí.
V druhém podlaží se nachází 6 samostatných pokojů s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem a jedno dvoupokojové studio. Jsou zde umístěny také dvě učebny, které je možné využít i jako školící místnosti.
V podkroví se nachází zbývajících 5 dvoupokojových studií a také služební byt o velikosti 2+kk.
K hotelu dále patří prostorné venkovní hřiště které je možné využít pro sportovní aktivity návštěvníků. Celková plocha pozemků náležících k hotelu 7786 m2.    

Hotel právě prochází rekonstrukcí, při které byla udělána nová střecha, fasáda včetně dřevěného obložení, v celé budově jsou nové rozvody elektřiny, internetu a kabelů pro příjem signálu TV a nové radiátory. Dále byla vyměněna všechna okna za plastová a také byly vyměněny dveře v čelní části budovy.
V pokojích jsou dokončeny stopy i omítky na stěnách a zbývá položit podlahy, v učebnách jsou instalovány nové stropy, zbývá dokončit omítky na stěnách a položit podlahy. Na chodbách jsou připraveny konstrukce pro montáž stopů. V prvním podlaží jsou roztaženy nové rozvody a další směřování rekonstrukce bude na novém majiteli, aby mohl zázemí přizpůsobil svým představám.
Hotel má vlastní zdroj vody, pro ohřev vody jsou používány dva bojlery a velikosti 200 a 1000 litrů.  Odpady jsou svedeny do žumpy. Vytápění hotelu zajišťují dva kotle na tuhá paliva s automatickým řízením.

Současné uspořádání hotelu je vhodné pro umístění 40 – 50 lůžek. Díky dvěma učebnám, tělocvičně a venkovnímu hřišti se přímo nabízí budoucí využití zejména pro pořádání škol v přírodě, lyžařských kurzů, soustředění sportovních klubů nebo pořádání firemních akcí. Další možností je třeba přestavba na rekreační objekt apartmánového typu. 

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
15384
Datum aktualizace
07.10.2022
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
750
Užitná plocha m2
1780
Plocha parcely m2
7786
Počet podlaží objektu
3
Počet míst k parkování
15
Elektřina
Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Zástavba
Venkovská
Telekomunikace
Internet
Popis domu
Kategorie
Typ domu
Patrový
Odpad
Jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec