KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 425 m2 v Bystřici pod Hostýnem, okres Kroměříž

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
6 470 500 finální cena
Lokalita
Okres Kroměříž
Obec Bystřice pod Hostýnem
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 009
Datum vložení 28.08.2020
Datum aktualizace 28.08.2020
viz-0.jpg
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fname: phone: fullname:

Popis nemovitosti

Moderní novostavba v nové ulici - Bystřice pod Hostýnem

Dovolujeme si Vám představit tento jedinečný projekt - výstavba rodinných domů v pasivním standardu v Bystřici pod Hostýnem.

WEB PROJEKTU - www.domyhorakovyskolky.cz - KOMPLETNÍ INFORMACE

V lokalitě vznikne nová, moderní ulice s důrazem na komfortní bydlení s nízkými náklady. Vzniknou zde čtyři rodinné domy ve dvou designech.

Tento dům s dispozicí 4+1 je primárně navržen pro čtyřčlennou rodinu se dvěmi dětmi. Může ale sloužit i rodině s jedním, případně žádným dítětem, kdy dětský pokoj může být využit jako pokoj pro hosty, pracovna, hobby místnost apod. Naopak v případě rodiny s třemi dětmi poskytne velký dětský pokoj dostatek prostoru i jako dvoulůžkový.

Při návrhu byl kladen důraz na dobrý poměr mezi cenou a užitnou hodnotou domu. Z toho vyplynul jednoduchý kvádrový tvar obytné části, bezprostředně navazující přístřešek s parkovacím stáním a zahradním skladem, dále vzájemné odstupy domů, orientace oken a vytvoření zahradních pobytových ploch.

Ze zádveří se vstupuje do chodby, ze které jsou přístupny všechny místnosti na podlaží. Po pravé straně se nachází malá koupelna určena především jako toaleta uživatelů v přízemí a také pro očistu příchozích z venku či ze zahrady. Rovně vede chodba do hlavního obytného prostoru, který zabírá téměř polovinu podlaží a zahrnuje obývací pokoj a jídelnu.
Obytný prostor má velké prosklení směřující do zahrady. Velmi efektní je rohové prosklení, kterým se dá vyjít na částečně krytou terasu a dále na zahradu. Na terasu navazuje zahradní sklad. Kuchyň je propojena v hlavním obytným prostorem velkým stavebním otvorem, který je v případě potřeby možno uzavřít posuvnými dveřmi.

Po schodišti vystoupáme na chodbu v centru dispozice druhého nadzemního podlaží. Po pravé straně a přímo jsou dveře do dětských pokojů. Pokoje mají okna směřující na jih a dále buď na západ nebo na východ, což zajišťuje prosvětlení celé místnosti. Dále je z chodby vstup rovně do ložnice. Ta má okno s výhledem do zahrady. Po levé straně je z chodby přístupno samostatné wc s umyvátkem s bidetovou sprškou. Vedle je umístěna koupelna s vanou. Místo vany je možno zvolit sprchu typu walk-in. V koupelně je počítáno s místem pro pračku a sušičku.

Prodejní cena:
Pozemek - 800.000,-Kč
Rodinný dům - 4.600.000,-Kč
Kryté stání a zahradní sklad - 483.000,-Kč
Oplocení - 195.500,-Kč
Zpevněné plochy - 218.500,-Kč
Inženýrská a projekční činnost - 172.500,-Kč- provizi platí developer
- neplatíte daň z nabytí nemovitosti

Celkem 6.470.500,-Kč


Při projevení zájmu o koupi rodinného domu kupující zaplatí zálohu ve výši 20% z kupní ceny a následně začne výstavba trvající cca 18 měsíců. Následně po kolaudaci domu kupující doplatí zbytek kupní ceny.

Pro tento projekt jsme vytvořili samostatný web, kde najdete veškeré podorbné informace a také video z dané lokality: www.domyhorakovyskolky.cz

V případě jakýchkoliv dotazů mě neváhejte kontaktovat, projekt Vám rád představím u nás v kanceláři v Holešově.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
6 470 500
Poznámka
Finální cena
Informace o nabídce
Číslo zakázky
009
Datum aktualizace
28.08.2020
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
4 pokoje
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
85
Užitná plocha m2
128
Plocha parcely m2
425
Počet podlaží objektu
2
Počet garáží
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Velmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec