KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, hotel, 169 m2 v Praze (část Chodov), okres Hlavní město Praha

11 500 000 cena je včetně provize, detailní informace u makléře
Lokalita
Okres Hlavní město Praha
Obec Praha
Ulice Mírového hnutí 2353 / 2
Informace o nabídce
Číslo zakázky 420230268
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 12.02.2024
Na prodej restaurace v Praze na Chodově
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: email:

Popis nemovitosti

Na prodej restaurace v Praze na Chodově

Dobrý den.
Dovoluji si Vám předložit exkluzivní nabídku prodeje zajímavé samostatně stojící restaurace a kavárny v oblíbené lokalitě v parku u Chodovské tvrze. Jde o samostatně stojící objekt na vlastním pozemku, který je zasazen přímo v tomto parku u dětského hřiště a sousedí se základní a mateřskou školou. Zastavěná plocha přízemního objektu je 169 m2. Součástí prodeje je i pozemek zeleně o výměře 140 m2. Dále je možnost rozšíření restaurační kapacity i v rámci předzahrádky po dohodě s Městskou částí.

Hlavní sál vybavený barem, stoly a židlemi je velmi světlý díky stěnám z velkých oken. Restaurace je vytápěná elektrokotlem a instalovaná je i klimatizace.

Kuchyně je vybavena pro teplou i studenou kuchyni. Dále se zde nachází místnost pro mytí nádobí, příruční sklad, místnost s lednicemi, úklidová místnost, technická, místnost, sklad, šatna a WC pro personál a samozřejmě vlastní restaurace s barem a toaletami pro hosty oddělenými pro pány i dámy.

Restaurace je částečně vybavena technologiemi a nábytkem. Technické vybavení můžete shlédnout ve virtuální prohlídce, která je součástí této inzerce, případně Vám můžeme zaslat odkaz.

Tuto restauraci rádi navštěvovali místní obyvatelé i lidé z širšího okolí. Chodili sem sportovci z nedalekých sportovišť a lidé z okolních kanceláří a podniků na obědy. Často se zde pořádaly velké tematické akce jako Velikonoce, Čarodějnice, Dětský den, Halloween a jiné. Místo je velmi oblíbené pro rodiče s dětmi z přilehlého sídliště, které mají hned vedle restaurace s hřištěm školu i školku. Výhodou je malá konkurence obdobných služeb v okolí.

Znovuotevření restaurace velmi podporuje i místní radnice a to nejenom kvůli petici obyvatel, kterým v parku s dětským hřištěm restaurační služby velice chybí. Samozřejmě není vyloučeno i jiné obdobné využití, ale potenciál pro provoz restaurace je zde velmi zajímavý.

Výborná dostupnost je nejen díky MHD a metru Chodov, ale i parkování bez modrých zón bezprostředně u restaurace. Hosté si v parku mohou užít diskgolf, minigolf, workout, projet se na in-line bruslích, kole, zaběhat si nebo si pohrát s dětmi na hřišti a přitom si dopřát dobrou kávu, zmrzlinu, pivo nebo oběd či večeři právě ve Vaší restauraci. Vašimi dalšími hosty mohou být milovníci cyklostezek neboť v bezprostřední blízkosti areálu je cyklotrasa A22 a cyklostezka Prahy 11.

Tato nabídka je velmi zajímává i z dalších důvodů. Zisk restaurace lze několik let legálně významně optimalizovat a pořizovací cenu je možné rozložit do splátek. Prodej restaurace je zamýšlen jako prodej plného obchodního podílu společnosti, která objekt vlastní. Detaily vám rádi sdělíme telefonicky nebo při osobní prohlídce.

Kontaktujte nás pro více informací či domluvení termínu prohlídky.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
11 500 000
Poznámka
Cena je včetně provize, detailní informace u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
420230268
Datum aktualizace
12.02.2024
Druh objektu
Skeletová
Vybaveno
Ano
Zastavěná plocha m2
169
Užitná plocha m2
169
Plocha parcely m2
309
Počet podlaží objektu
1
Elektřina
Elektro - 230 V
Ostatní
Bezbarierový přístup
Telekomunikace
Internet
Sítě
Kabelové rozvody
Topení
ústřední elektrické
Doprava
Vlak, dálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace
Dlážděná
Rok kolaudace
2010
Popis objektu
Kategorie
Typ domu
Přízemní
Typ zařízení
Restaurace
Stav objektu
Velmi dobrý
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
C - Úsporná (příloha)
Vyhláška
264/2020 Sb.
Spotřeba
239 kWh/m² za rok
Zobrazit další parametry Skrýt parametry