KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, hotel, 830 m2 , okres Vsetín

cena u makléře
Lokalita
Okres Vsetín
Obec skryto
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 18840
Datum vložení 02.04.2024
Datum aktualizace 03.04.2024
Nabízíme Vám ke koupi špičkový Wellness Hotel Javorník
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: lname: fullname:

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám ke koupi špičkový Wellness Hotel Javorník

Nabízíme k prodeji exkluzivní investiční příležitost v obci Lazy pod Makytou, okres Púchov, na území CHKO Kysuce v srdci pohoří Javorníky. Najdete jej v přírodní rezervaci Čertov nedaleko obce Lazy pod Makytou, jen pár kilometrů od hranic s Českou republikou. Během chvilky dojdete k vlekům lyžařského areálu, v létě si užijete pěší i cyklistické výlety po okolních kopcích. Tato nemovitost, nacházející se výhodné poloze, je ideální pro ty, kteří hledají zajímavou a perspektivní investici. Jedná se o prostorný patrový hotel s cihlovou konstrukcí a velmi dobrým stavem. Ideální popis na stránkách hotelu:

wellness-hotel-javornik.hotel.cz/

Tento impozantní objekt se rozprostírá na zastavěné ploše 520m² a nabízí užitnou plochu 830m². S celkovou plochou parcely 2613m² je zajištěna dostatečná prostorová flexibilita a možnost dalšího rozvoje. Vybavení nemovitosti je již součástí prodeje, což představuje další výhodu pro potenciální investory.

Díky své strategické poloze a okolní infrastruktuře je tento hotel atraktivní pro pronájem jak turistům, tak i místním obyvatelům. Okolí nabízí bohaté možnosti pro vyžití a turistické aktivity, což může přilákat další zájemce o ubytování. S dvěma podlažími je zajištěna dostatečná kapacita pro hosty a možnost vytvoření různých typů ubytování.

Investoři budou jistě ocenit potenciál této nemovitosti, který je spojen s možností vysokého výnosu a návratnosti investice. S výhledem na budoucí rozvoj turistického ruchu v těchto oblastech je tato nemovitost skvělou investiční příležitostí s dlouhodobým perspektivním výhledem.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vaši spolupráci a možnost představit vám tuto atraktivní investici.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
18840
Datum aktualizace
03.04.2024
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ano
Zastavěná plocha m2
520
Užitná plocha m2
830
Plocha parcely m2
2613
Počet podlaží objektu
2
Popis objektu
Kategorie
Typ domu
Patrový
Typ zařízení
Penzion
Stav objektu
Velmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je Okres