KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 325 m2 v Postupicích, okres Benešov

VybavenýVybavenýdřevěnádřevěná
9 985 000
Lokalita
Okres Benešov
Obec Postupice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0020
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 25.05.2023
Nádherný kanadský srub 5+KK 325m2 Nová Ves (Benešov u Prahy)
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname:

Popis nemovitosti

Nádherný kanadský srub 5+KK 325m2 Nová Ves (Benešov u Prahy)

Exkluzivně nabízíme k prodeji krásnou stavbu kanadského srubu v dispozici 5+KK o celkové užitné ploše přes 325m2 s vlastním pozemkem 4112m2. Tato stavba v hrubém stavu se nachází v místě, kde doslova uslyšíte spadnou špendlík a naleznete zde naprosté soukromí, klid pro relaxaci a to vše v obklopení přírody. Vaše nová nemovitost se nachází v obci Postupice, okres Benešov.

Jedná se o samostatný objekt s více než 5 prostornými pokoji na zastavěné ploše 227m² a hrubá stavba je již ve vyzrálém stavu (což je u srubů velmi důležité). Stávající majitel práce pozastavil díky změně jeho životní situace a rád by nyní předal možnost pokračovat ve stavbě někomu, kdo se stejnou láskou a nadšením stavu dokončí dle svého uvážení a k obrazu svému. Práce a dokončení stavby lze sjednat přímo u zhotovitele této hrubé stavby, takže se nemusíte obávat - nečeká Vás fyzická práce pokud nebudete chtít. Tento kanadský srub počítá mimo 4 ložnic a jednoho prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem také se 2 prostornými balkony (jeden na JV, druhý na JZ) a v neposlední řadě s velkou terasou, která se nachází přímo ve výstupu z obývacího pokoje. Také je zde technická místnost, 2 koupelny, 2 oddělené toalety a další potřebné místnosti pro Váš bezstarostný život. Veškeré stavební podklady máme k dispozici - můžete si dokončit finální vzhled a interiéry dle vlastních představ a přání. Stavba je napojena na vlastní zdroj vody (kopanou studnu), elektřinu 230V a 380V a uvažováno bylo v projektu s čističkou odpadních vod.

Pozemek patřící ke stavbě má rozlohu 4112 m2, což je nejenže výhodné z hlediska budoucích stavebních možností, ale také zcela jistě uvítají tento parametr milovníci zahradničení či naopak luxusu (možno zbudovat tenisový kurt, bazén, jezírko apod.) Zde opravdu najdete možnost uplatnění vlastních představ. Pozemek je oplocen, takže si můžete užívat svého soukromí a klidu bez jakéhokoliv rušení od okolního světa. Navíc se jedná o poslední stavební pozemek na okraji lesa.

Financování prostřednictvím hypotečního úvěru Vám pomůžeme získat za nejvýhodnějších podmínek na trhu a to klidně i u Vámi preferované banky. Samozřejmě je třeba uvažovat investici na dokončení stavby (určitý rozpočet máme k dispozici, nicméně finální cena je vždy otázkou rozsahu a kvality požadovaného dokončení)


Více se také můžete podívat na nemovitost zde https://srubnovaves.bydleni365.cz/

Pokud hledáte exkluzivní a luxusní dům v klidné lokalitě, tento srub může být Váš. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
9 985 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0020
Datum aktualizace
25.05.2023
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Dřevěná
Umístění objektu
Samota
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
227
Užitná plocha m2
325
Plocha parcely m2
4112
Počet podlaží objektu
2
Počet balkónů
1
Počet teras
1
Počet parkovišť
1
Počet garáží
2
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Počet sklepů
1
Rok kolaudace
2023
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Ve výstavbě (hrubá stavba)
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - studna
Odpad
Jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města