KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 607 m2 v Olomouci, okres Olomouc

NovostavbaNovostavbacihlovácihlová
8 535 080
Lokalita
Okres Olomouc
Obec Olomouc
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky AOdo8442
Datum vložení 16.09.2019
Datum aktualizace 10.03.2020
Novostavba rodinného domu 4+kk, 156 m, pozemek 607 m, Chválkovice, Olomouc
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: fullname: lname:
captchaNačtete nový obrázek

Popis nemovitosti

Novostavba rodinného domu 4+kk, 156 m, pozemek 607 m, Chválkovice, Olomouc

Rodinný dům přízemní SO.05. o dispozici 4+kk o podlahové ploše 156 m, garáž 22 m, terasa 11 m, velikost pozemku 607 m. Rodinné domy Chválkovice jsou koncipovány jako rezidenční bydlení moderního stylu. Je myšleno na všechny detaily tak, aby se vám, budoucím majitelům, zde bydlelo co nejkomfortněji, i co nejlevněji. Domy jsou koncipovány v nízkoenergetickém standardu s velkou váhou na ekologické a tradiční postupy výstavby. Hrubá stavba je z broušených cihelných bloků Porotherm Profi 300 mm a zateplené broušené cihly Porotherm 30 TS Profi 300 mm německé výroby. Vnější plášť domu uzavře následně tepelně-izolační polystyren v tloušťce 200 mm a omítka. Všechny jednotky budou nachystány na vytápění a ohřev plynovým kotlem, protože plyn je v současné době nejen ekologickým, ale také nejekonomičtějším médiem v porovnání nákladů stavba-provoz. Teplo v domě bude zajišťovat podlahové vytápění teplovodního typu.
Vnitřní uspořádání domů je navrženo dle zkušeností a pocitů investora s přihlédnutím na co největší možný komfort žití. Přesto se počítá, že každému budoucímu majiteli bude věnován prostor a čas pro jeho potřeby a návrhy vnitřních úprav. Každý dům bude standardně připojen nejmodernějším a nejrychlejším datovým médiem optickým vláknem k datové síti. Standardem každého domu bude také jedno garážové stání, dvě venkovní parkovací stání, jímací nádrž na dešťovou vodu (pro zahradní účely) a také vnitřní rekuperace vzduchu tzv. řízené odvětrávání. Součástí domu je také dva metry široká a šest metrů dlouhá plně zastřešená terasa pro letní posezení nebo grilování s přáteli. Standardem je rovněž příprava (rozvod) pro centrální vysavač a příprava (rozvod) pro klimatizaci, jejichž realizace by po nalizaci domu již nebyl možná.
K možným nadstandardům, za které si však budoucí majitelé připlatí, pak lze jmenovat např. zbudování krbu, připojení jednotek klimatizace nebo centrálního vysavače (rozvody již jsou vybudovány v ceně standardů).
Projekt je situován 10 min...

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
8 535 080
Provize
Včetně provize
Informace o nabídce
Číslo zakázky
AOdo8442
Datum aktualizace
10.03.2020
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Dispozice
Atypický
Zastavěná plocha m2
200
Užitná plocha m2
156
Plocha parcely m2
607
Počet podlaží objektu
1
Počet teras
1
Počet garáží
1
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Novostavba
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
B - Velmi úsporná
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec.