KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 104 m2 , okres Znojmo

VybavenýVybavenýNovostavbaNovostavbadřevěnádřevěná
6 700 000
Lokalita
Okres Znojmo
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 6774
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 30.11.2023
Novostavba rodinného domu, Suchohrdly u Miroslavi
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
CS. Realitní společnost IQ-IMMO, s.r.o.
Všechny nabídky kanceláře (41)
Informace o kanceláři
fname: email: lname:

Popis nemovitosti

Novostavba rodinného domu, Suchohrdly u Miroslavi

Hledáte klidné bydlení v obci s dobrou občanskou vybaveností a současně s výbornou dostupností do Brna (21min) i Znojma (20min)? Pak pro Vás máme tuto exkluzivní nabídku.

Výstavba rodinného domu bude zahájena v březnu a dokončena v červnu roku 2024. Již nyní tak máte jedinečnou možnost si zarezervovat Váš vysněný dům.

Předmětem prodeje bude polořadový rodinný dům oddělený od sousedního zdvojenou protipožární a protihlukovou stěnou, zajišťující klid a soukromí. Dům bude umístěný na rovinatém pozemku o celkové výměře 556m2. S ohledem na současnou energetickou situaci bude dům koncipován tak, aby naplňoval požadavky na moderní bydlení a zároveň zajistil jeho energetickou nenáročnost. Vytápění domu zajistí úsporné tepelné čerpadlo (vzduch-voda) s podlahovým vytápěním. Vekou výhodou je systém rekuperace, který Vám ušetří náklady na vytápění a zároveň zvýší kvalitu vzduchu v domácnosti. Jistě oceníte, že při užitné ploše 103,93m2 je výměra obývacího pokoje s kuchyňským koutem 44,51m2 . Milovníky vůně a zvuku praskajícího dřeva potěší možnost umístění krbových kamen v obývacím pokoji. Zbývající část užitné plochy je účelně využita tak, že i ostatní obytné pokoje poskytují dostatečný prostor ke komfortnímu bydlení. Na dům bude navazovat zahrada přístupná, mimo jiné, z obývacího pokoje. Zahrada bude orientovaná na jih, což vybízí k vybudování terasy s posezením a bazénem.

Dům bude při předání připraven k okamžitému nastěhování. Zájemce bude mít možnost výběru mezi moderním a venkovským stylem kuchyně a koupelny.

Tento rodinný dům je dokonalým spojením moderního bydlení s klidem venkova a nabízí tak veškerý komfort a pohodlí. Především rodiny s dětmi pak ocení občanskou vybavenost obce - mateřská školka, základní škola (1.-5. třída), hřiště, obchod, služby aj. Lékaři, vyšší stupeň základní školy a komplexní síť obchodů a služeb se nachází v nedaleké Miroslavi.

V neposlední řadě je nutné zmínit, že dům bude konstruován z dřevovláknitých desek s výjimečnými vlastnostmi, jako je nízká tepelná vodivost a značná objemová hmotnost, chránící v létě před horkem a v zimě před chladem. Jedná se o ekologický materiál s dlouhou životností, který akusticky izoluje a zajišťuje zdravé prostředí v interiéru. Je propustný pro páru a díky vláknité struktuře, a tím nízkému faktoru difúzního odporu, umožňuje proces difúze. Další důležitou vlastností je požární odolnost.

Pro více informací a popis standardů kontaktujte makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
6 700 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
6774
Datum aktualizace
30.11.2023
Poloha objektu
Rohový
Druh objektu
Dřevěná
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
4 pokoje
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
123
Užitná plocha m2
104
Plocha parcely m2
556
Počet podlaží objektu
1
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V
Topení
 
Doprava
Vlak, silnice
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Novostavba
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
B - Velmi úsporná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec