KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1281 m2 , okres Beroun

Stavební parcelaStavební parcela
cena u makléře
Lokalita
Okres Beroun
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 5394
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 12.11.2022
Pozemek pro stavbu rodinného domu v okrese Beroun
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
Domov - realitní společnost s.r.o.
Všechny nabídky kanceláře (59)
Informace o kanceláři
phone: fullname: lname: fname:

Popis nemovitosti

Pozemek pro stavbu rodinného domu v okrese Beroun

Nabízíme Vám k prodeji pěkný rovinatý pozemek o celkové výměře 1.281 m2 v obci Osek u Hořovic.
Podle Územního plánu se pozemek nachází v zastavěném území, na ploše Rodinné domy venkovského typu. Lze na něj umístit stavbu rodinného domu o 2 nadzemních podlažích se zastavěnou plochou až 250 m2.
Skládá se ze 2 částí, které navazují na obecní pozemek - soukromá přístupová cesta o šířce 7,5 m (p.č. 672/155) a samotný pozemek (p.č. 672/15).

Pozemek je unikátní v tom, že je ve starší zástavbě, tedy žádný satelit, je dostatečně velký, určitě osloví rodinu, která hledá soukromí a klid. Domy sousedů jsou postaveny daleko od společných hranic. Z pozemku je pěkný výhled na okolní brdské lesy.

Obec Osek se nachází 4 km od města Hořovice, kde je i nájezd na dálnici D5. V Praze jste tak autem do půl hodiny, přibližně stejně i v Plzni, na dojezd do Berouna stačí 15 minut. Tohle strategické místo určitě ocení ti, kteří hledají pro svoji rodinu klidné bydlení v moderní vesnici, v dosahu větších měst. Přímo v obci je mateřská škola, základní škola, obchod i restaurace. Do Hořovic jezdí pravidelná autobusová linka, odsud už jsou spoje do Prahy i Plzně, autobusové i vlakové. Rychlíkem jste v Praze na hl. nádraží za hodinu, v Plni za 20 minut.

Na pozemku nejsou zatím vybudované sítě. Je vydáno povolení a souhlas společnosti ČEZ na přípojku elektro z nedalekého sloupu, který je na hranici pozemku. Dále společnost VAK vydala souhlas na přípojku z obecního vodovodu, který se bude napojovat přes vlastní pozemek až k připojení ve zpevněné, neasfaltové cestě. Kanalizace je v obci zatím jen dešťová, výstavba splaškové je ve fázi příprav. Pozemek je také možné připojit k plynovodu.

Současný majitel pozemku má zpracovanou architektonickou studii na stavbu RD s možnou úpravou na dvougenerační bydlení, kterou už má předjednanou na stavebním úřadě.
Jestli hledáte hezký stavební pozemek pro svoji rodinu nebo jen dobrou investici do budoucna, zavolejte makléřce pro informace k územnímu plánu a ceně prodeje.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
5394
Datum aktualizace
12.11.2022
Umístění objektu
Klidná část obce
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1281
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec