KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 850 m2 v Litomyšli, okres Svitavy

Stavební parcelaStavební parcela
2 440 000
Lokalita
Okres Svitavy
Obec Litomyšl
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1222
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 05.08.2022
Pozemek pro výstavbu rodinného domu, 850 m2, Nedošín, okr. Svitavy
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: phone: email:

Popis nemovitosti

Pozemek pro výstavbu rodinného domu, 850 m2, Nedošín, okr. Svitavy

Hledáte pozemek pro výstavbu rodinného domu? Ideálně v blízkosti Litomyšle? Zastavte se a dále nehledejte. Už jste našli: Nedošín u Litomyšle, okr. Svitavy – Vaše nová adresa.

Exkluzivně nabízíme rovinatý pozemek o CP 850 m2, v obci Nedošín. V současné době je pozemek veden jako zahrada, ale na základě platného Územního plánu je určen pro výstavbu rodinného domu s prostorovým uspořádáním: maximálně 1.NP + podkroví s výškou 7,5 m. Veškeré inženýrské sítě: plyn, voda, kanalizace na pozemku,  elektřina na sousedním pozemku, cca 4m daleko od hranice pozemku– vyjádření dodavatelských společností k dispozici.

V rámci našich služeb zajistíme výstavbu nízkoenergetických a pasivních rodinných domů s téměř nulovou spotřebou energií. Díky moderním systémům dosahují domy vynikajících parametrů.

Jako ideální z hlediska okolní zástavby doporučujeme rodinný dům Largo 98, který se svým jednoduchým půdorysem přizpůsobí každé parcele. V typovém provedení je řešen jako 4+kk. Při pořádání rodinných oslav nebo posezení s přáteli jistě oceníte obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem. Můžete se z něj francouzským oknem vydat přímo na prosluněnou terasu. V bungalovu se nachází i dostatek místa pro ložnici, koupelnu a dvě další obytné místnosti. Obývací pokoj spojený s kuchyňským koutem tvoří plochu 27,5 m2. Prostorná ložnice sousedí s koupelnou, která svými rozměry postačí celé rodině. Důležitou součástí domu je také zádveří, díky kterému nebudete do bytu nosit nečistoty z bot a návštěva si bude mít kde odložit kabáty. V ceně domu: základová deska, fotovoltaický systém, tepelné čerpadlo ( vzduch-vzduch), pevně garantovaná cena ( od podpisu po realizaci). Kalkulace a poradenství ZDARMA.

Nedošín je částí města Litomyšl . Pozemek se nachází se v klidné části malebné obce se 311 obyvateli. V místě dětské a sportovní hřiště, restaurace, SDH Nedošín. Veškerá občanská vybavenost, mateřská, základní škola, dětský a praktický lékař atd., je v nedaleké Litomyšli vzdálené od obce 4 km. Do obce zajíždí autobus

Pozemek ideální pro rodiny s dětmi, vícegenerační bydlení, pro milovníky venkova, klidu a relaxace.

 Rezervujte si svůj termín prohlídky a konzultace výstavby. Více informací u makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
2 440 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1222
Datum aktualizace
05.08.2022
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
850
Voda
Voda - dálkový vodovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec