KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1151 m2 , okres Litoměřice

Stavební parcelaStavební parcela
4 560 000 Včetně provize RK a právního servisu
Lokalita
Okres Litoměřice
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 12204
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 26.09.2023
Pozemek se základovou deskou a výhledem na horu Říp
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: lname: email:

Popis nemovitosti

Pozemek se základovou deskou a výhledem na horu Říp

V zastoupení klienta Vám nabízím pozemek o výměře 1.151 m2 v klidné části obce Straškov-Vodochody s výhledem na horu Říp. Součásti prodeje je také projektová dokumentace na stavbu domu (souhlasné stanovisko s provedením stavebního záměru vydáno v únoru 2022) a již zhotovená základová deska. Pozemek se rozprostírá v jihovýchodním cípu obce a jedná se o klidné, ničím nerušené místo, které je ideální pro rodinný život. Důležitý je i fakt, že na obou vedlejších sousedních pozemcích již probíhá výstavba rodinných domů, a to ve značně pokročilé fázi.

Pozemek je rovinatý, mírně se svažuje severně a je již napojen na místní komunikaci a na inženýrské sítě (voda, kanalizace, elektřina). Na pozemku je již základová deska pro stavbu rodinného domu o dispozici 6+kk s užitnou plochou 243 m2. Plánovaný rodinný dům je navržen jako samostatně stojící 1,5 NP, tzn. přízemní s využitelným podkrovím, nepodsklepený. Půdorysně je navržen v obdélníkovém tvaru. Na objektu je navržena sedlová střecha se sklonem 40°, krytina cihlová keramická taška. Celková výška objektu od čisté podlahy přízemí po hřeben je 8,34 m. Objekt je navržen a řešen jako zděný z keramických tvárnic. Fasáda je navržena ze silikonové omítky bílé barvy s prvky obložení sibiřským modřínem. Okna, vchodové dveře a garážová vrata budou plastová v barvě antracit. Oplocení pozemku směrem do ulice bude řešeno formou hliníkové výplně mezi betonovými sloupky a podezdívku, případně s bílou omítkou jako na objektu RD.

Podrobné informace o pozemku a projektu rodinného domu jsme vám utřídili na webové stránky, kde naleznete i relevantní dokumentaci realitnisrdcar.cz/nemovitosti/pozemekstraskov V případě zájmu Vám také zašleme book pozemku a odkaz na sdílenou složku, kde naleznete kompletní dokumentaci.

Obec Straškov - Vodochody se nachází u Českého středohoří a má strategické umístění. Výhodou tedy není jen výhled na horu Říp, ale i fakt, že v bezprostřední blízkosti obce se nachází nájezd na dálnici D8, díky čemuž se dostanete do Prahy během půl hodiny. V dojezdu deseti minut od  Straškova leží  město Roudnice nad Labem, kde máte k dispozici perfektní občanskou vybavenost a spoustu možností využití volného času. Další nespornou výhodou je spojení autobusem do Prahy - autobus jezdí v intervalu hodiny a cesta trvá 36 minut. Autobus Vás ze Straškova odveze i do Litoměřic, vlakem se pro změnu můžete podívat do Roudnice nad Labem. Přímo ve Straškově najdete základní občanskou vybavenost. Je tu MŠ, ZŠ, obvodní lékař,  pediatr, zubní lékař, navíc i lékárna. Na výběr tu máte ze dvou obchodů s potravinami a smíšeným zbožím, prima bonusem je řeznictví. V obci se dále nachází dům s pečovatelskou službou, kadeřnictví, stavebniny, restaurace a hotel.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
4 560 000
Poznámka
Včetně provize RK a právního servisu
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
12204
Datum aktualizace
26.09.2023
Umístění objektu
Centrum obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Venkovská
Doprava
Vlak, dálnice, silnice, autobus
Komunikace
Dlážděná
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1151
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec