Praha, zařízený byt 3+1 k pronájmu (120 m2), 2x koupelna, Dr. Zikmunda Wintra - Bubeneč
Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu zařízený byt 3+1, který je situován ve zvýšeném přízemí rezidenčního domu z 19. století.
Byt je navržen Italským architektem a nachází se v exkluzivní lokalitě Prahy 6, Bubeneč, ulice Dr. Zikmunda Wintra v sousedství rezidence velvyslance Spojených států.
Byt nabízí: vstupní chodbu, světlý obývací pokoj, samostatnou kuchyni s jídelním prostorem ( vybavená varnou deskou, el. troubou, mikrovlnka, myčka a digestoř),
dvě samostatné ložnice ( jedna ložnice má vlastní koupelnu s vanou a toaletou), druhá koupelna se sprchovým koutem a toaletou, technická místnost s kombinovanou pračkou se sušičkou a plynový kotel, další toaleta v oddělené místnosti. Dostatek úložného prostoru zajišťují vestavěné skříně a na podlaze jsou dřevěné parkety
Jedná se o lokalitu s výbornou dopravní dostupností, v pěší vzdálenosti metra (Hradčanská a Dejvická – metro A), rychlé spojení na letiště, v blízkosti přírodní park Stromovka, Letenské sady a Pražský Hrad s možností klidných procházek. Samozřejmostí je blízkost mateřských školek, škol, včetně mezinárodních škol, obchodů, zdravotnických zařízení a ostatních služeb.