KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, nájemní dům, 450 m2 v Mariánských Lázních, okres Cheb

12 250 000
Lokalita
Okres Cheb
Obec Mariánské Lázně
Ulice U Zastávky
Informace o nabídce
Číslo zakázky 469
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 26.07.2023
Prodej bytový dům, zahrada, ulice U Zastávky, Mariánské Lázně-Úšovice
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname:

Popis nemovitosti

Prodej bytový dům, zahrada, ulice U Zastávky, Mariánské Lázně-Úšovice

Prodej velice atraktivního prvorepublikového domu se třemi prostornými byty, sklepním a půdním prostorem a pozemkem, který byl postaven v první polovině 20. století. Nachází se v ulici U Zastávky, v jižní části Mariánské Lázně - Úšovice.
Nemovitost má jedno PP, dále dvě NP a podkroví. K nemovitosti dále náleží zahrada (265m2), dům je zcela oplocen.
V nemovitosti se nachází 3 bytové jednotky. Každá bytová jednotka je samostatně vytápěna ústředním topení s elektrickým kotlem. Teplou vodu zajišťuje el. bojler. Ve 3.NP jsou přímotopy. Každý byt má svůj i elektroměr a vodoměr. Napojení na inž. sítě je kompletní. V roce 2002 byla vyměněna původní střešní krytina , osazena plastová okna, včetně společných prostor, rekonstrukce interiéru i exteriéru, nové kotle , koupelny a wc, nové podlahy, zrekonstruována fasáda celé nemovitosti. Velmi dobrý stavebně technický stav. Zděná stavba, pevné stropy, okna plastová, podlahy dřevěné a keramická dlažba, zachovány interiérové dveře i obložky, schodiště betonové. 1. PP – vila je kompletně podsklepena. V 1.PP se nachází chodba a skladovací prostory, dříve jeden větší prostor sloužil i kbydlení.
V 1.NP se nachází první bytová jednotka se samostatným vstupem. Dispozičně je BJ řešena jako 3 + 1 o celkové podlahové ploše 110 m2. V 2.NP se nachází druhá bytová jednotka o celkové ploše 110 m2 a třetí bytová jednotka 2 + 1 o celkové podlahové ploše 85 m2 + balkon. Podkroví je zatepleno a stavebně nevyužita a po provedeních stavebních úprav je reálné získat rozšíření stávající bytové jednotky v podkroví nebo vybudování další bytové jednotky. Dům lze využít na bydlení individuální, kde je ale přípustné doplňkové využití, především však: bytové domy, ubytovací služby, zdravotnická zařízení. Každé alternativní využití bude vyžadovat parkování na vlastním pozemku. Tato podmínka by mohla být splněna na vlastním pozemku, parkování je nyní před domem.
Nyní jsou byty pronajaty s možností využití tříměsíční výpovědní lhůty, nebo zanechat nájemníky, kteří zde žijí již delší dobu. V katastru je veden jako objekt k bydlení.
Pro další informaci a komunikaci uvádějte číslo nabídky ID 469.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
12 250 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
469
Datum aktualizace
26.07.2023
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
130
Užitná plocha m2
450
Plocha parcely m2
265
Počet podlaží objektu
3
Počet míst k parkování
3
Popis domu
Kategorie
Typ domu
Patrový
Stav domu
Velmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice