KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, byt 1+kk, 36 m2 v Břeclavi, okres Břeclav

VybavenýVybavený2. patro2. patro
1 779 000
Lokalita
Okres Břeclav
Obec Břeclav
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky B25
Datum vložení 21.05.2020
Datum aktualizace 03.06.2020
dji-0829.jpg
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: fullname: email: lname:
captchaNačtete nový obrázek

Popis nemovitosti

Prodej bytu 1+kk Břeclav

Prodej zděného bytu 1+kk s lodžíí v Břeclavi. Nový dvoupokojový byt se bude nacházet v budovaném 5-ti podlažním bytovém komplexu Rezidence Břetislavova, na Břetislavově ulici (naproti hlavní pošty).

Bytový komplex Břetislavova je tvořen 3 samostatnými bloky s 20-24 bytovými jednotkami a je doplněn samostatným dvoupodlažním parkovacím domem. Kryté propojení jednotlivých bloků s parkovacím domem umožňuje pohodlné vstupy “suchou nohou“. Jednotlivé bytové bloky jsou vybaveny komfortními výtahy.
Residenti mají možnost využívat zahradní plochy na vegetační střeše ve vnitrobloku a vyhlídkové terasy bytových bloků, které umožňují “pohádkové výhledy “na krásy Jižní Moravy.

Byt 1+kk o rozloze 36,7 m2 s balkonem (balkon 8,3 m2) bude řešen v maximálním komfortu bydlení s ohledem na optimalizaci životního prostoru v kombinaci s nízkými provozními náklady.

Standardní vybavení bytu zahrnuje podlahové vytápění Raychem doplněny regulačním systémem v každé místnosti, ohřev TUV elektrickým bojlerem se zásobníkem vody, podlaha vinyl , vnitřní dveře s obložkou s CPL folií, sanitární technika - zavěsné wc, umyvadlo s deskou a skříňkou včetně baterie, sprcha se zástěnou, sprchový set s baterií, velkoformátové keramické obklady a dlažby, okna plastová s vícekomorovým profilem a izolačními trojskly (U=0,7) atd.. Každý byt je vybaven klimatizací, a balkónem s povrchovou úpravou WPC deskami.

Volba barev a dekorů dveří, podlah, obkladů, dlažby, popř. i sanitární techniky před dokončením je samozřejmostí při výběru bytu.

Možnost dokoupení vlastního venkovního parkovacího stání nebo garážového stání.

Bytový komplex se nachází v blízkosti vlakového nádraží s velmi krátkou docházkovou vzdáleností do 5 minut. Díky rychlým a pohodlným vlakovým spojům můžete být za 30 min.v centru Brna, do 60 min. ve Vídni nebo Bratislavě.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena bytu
1 779 000
Provize
Včetně provize
Informace o nabídce
Číslo zakázky
B25
Datum aktualizace
03.06.2020
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ne
Plocha parcely m2
36
Počet podlaží objektu
5
Celková podlahová plocha m2
36
Počet garáží
0
Popis bytu
Kategorie
Číslo podlaží v domě
2
Dispozice bytu
Vlastnictví
Stav bytu
Ve výstavbě (hrubá stavba)
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
B - Velmi úsporná
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec.