Prodej bytu 2+kk/B/GS/s, 49,9 m2 + 5,6 m2, Praha – Hostivař
Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout prodej cihlového bytu 2+kk s balkonem, sklepem a garážovým stáním, v developerském projektu Bydlení v Hostivaři – plocha bytu 49,9m2 + balkon 5,6m2, ul. Fojtova, v Praze 10 - Hostivaři.
Jedná se o novostavbu z roku 2020. Byt se nachází v 2.NP s výtahem. Je orientovaný na západní stranu s otevřeným výhledem mezi domy. Z předsíně jsou samostatné vstupy do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny a na samostatné WC. Kuchyňská linka je vybavena myčkou, sporákem, troubou a lednicí s mrazákem. Vstup na balkon je z obývacího pokoje. Koupelna je s vanou. WC je samostatné, s umývátkem.
Byt má zděné příčky, plovoucí podlahy - dekor světlý dub bělený, plastová okna s trojskly s dřevěným dekorem, dveře a zárubně dveří s dřevěným dekorem ladícím k podlaze a vstupní protipožární dveře s ocelovou zárubní. Výhodou je optická síť až do domu pro internet, telefon a kabelovou televizi.
V případě zájmu je možno odkoupit také zařízení bytu, které není součástí kupní ceny (sedačka, jídelní stůl se židlemi, šatní skříň v předsíni a v ložnici, manželská postel).
Byt je financován hypotékou 2,39% se 7 letou fixací, doba splácení 22 let, kterou je možné v případě zájmu převzít.
Dům je cihlový s 5-ti nadzemními podlažími, ve kterých jsou situovány byty a jedním podzemním podlažím, kde se nachází garážové stání a sklep.
V místě je veškerá občanská vybavenost. Např: V přímé blízkosti prodejna LIDL, a dále Nákupní centrum Hostivař (Vivo!), multikino, tenisové kurty, Lesopark s Hostivařskou přehradou, squash, plavecký bazén, fotbalové hřiště, golf Hostivař, fitness, bowling a další.
Dopravní dostupnost MHD tramvaj 22, 26 a BUS 154, 175, 181, 182, ze zastávky Na Groši, která je ve vzdálenosti 5 min. chůze od domu.
Energetická třída B. K nastěhování ihned.