KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, prostor kanceláří, 400 m2 v Jičíně, okres Jičín

cena u makléře
Lokalita
Okres Jičín
Obec Jičín
Ulice Vrcha 167
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0606
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 20.06.2021
1-1.jpg
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej domu 400 m2 s firemním zázemím, na pozemku 1200m2 v Jičíně

Ve výhradním zastoupení Vám zprostředkujeme v Jičíně prodej domu, který nabízí možnost podnikání i komfortního bydlení. V 1.NP jsou připravené na ploše 200 m2 kancelářské prostory, kuchyňka, sociální zázemí a sklad. Je zde zavedený pevný internet v každé místnosti, na podlahách leží parkety, dlažba, koberec, stropy jsou snížené a zateplené - minerální podhled a sádrokarton.
Ve 2.NP o stejné ploše najdete prostorný byt 5+1, jehož dispozici tvoří koupelna, toaleta, kuchyně, obývací pokoj, dětský pokoj, pokoj pro návštěvy, pokoj - šatna, ložnice, na podlahách se střídá vinyl a dlažba.
Energetická náročnost celého domu je nízká díky projektu ,,Zelená úspora“ zálohy na plyn 2500,-, elektřina 1500,- voda 900,-. PENB skupina C - úsporná.
Dům prošel v roce 2016 celkovou rekonstrukcí, je zateplený, fasáda z r. 2018, kolaudace podkroví proběhla v r.2020, nová střecha plech, hromosvod, je částečně podsklepený, 2x garáž, oplocená zahrada, studna s užitkovou vodou, bazén, vrata pro vjezd k domu jsou na pohon a na parkovišti zaparkuje pohodlně až 7 aut. Dům je kompletně napojený na zabezpečovací systém Jablotron a požární hlásiče - ústředna dat- řízena přes PC a tel., wifi. V zahradním domku je připraveno vše na vybudování sprchy a sauny vedle bazénu. Prostorná zahrada nabízí vzhledem ke své velikosti např. i vybudování pergoly a dalších doplňků dle Vašich dalších představ.
Vytápění domu je zajištěno přes plynový kondenzační kotel-1.NP radiátory ovládané ventily – řízené přes PC nebo telefon
2.NP podkroví - podlahové topení + krbová vložka
Tato výjimečná nemovitost stojí v klidné části Holínského předměstí s výhledem na Prachov. Komplexnost budovy na svažitém pozemku zajistí vše, co můžete ocenit při podnikání i bydlení zároveň. Dům je vzhledem k velikosti, umístění a počtu místností, vhodný také jako investice, kterou můžete financovat například z nájmů některých místností či pater.

Jičín je okresní město v Královéhradeckém kraji v severovýchodních Čechách. Leží v Jičínské pahorkatině na řece Cidlině a žije zde téměř 17tis obyvatel. Je turisticky vyhledávaným místem a bývá považováno za jedno z nejkrásnějších měst v Česku. Město Jičín těží především z turismu a průmyslu. V roce 2016 získal Jičín titul Historické město roku. Najdete zde nejen kulturní památky, ale také krásné okolí plné zeleně a možnost sportovního vyžití.

Doporučuji osobní prohlídku, s případným financováním Vám rádi pomůžeme.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Provize
Včetně provize
Informace o nabídce
Číslo zakázky
0606
Datum aktualizace
20.06.2021
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
234
Plocha parcely m2
1200
Plocha užitná m2
400
Počet podlaží objektu
3
Počet míst k parkování
7
Ochrana
Ochranné pásmo
Zástavba
Obchodní a obytná
Rok kolaudace
2020
Popis prostoru
Kategorie
Typ domu
Patrový
Druh prostor
Kanceláře
Stav prostoru
Velmi dobrý
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
C - Úsporná (příloha)
Vyhláška
78/2013 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry