KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, jiný, 310 m2 v Žatci, okres Louny

cena u makléře
Lokalita
Okres Louny
Obec Žatec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1461
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 21.07.2021
20200210-131709b.jpg
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fname:

Popis nemovitosti

Prodej domu s byty a s Wellness centrem ve středu města, Žatec

V zastoupení majitele nabízíme dvoupodlažní dům s wellness centrem v historické části města Žatce. Wellness tvoří dokonale funkční celek bez nutnosti dalších investic. V objektu se nachází 3 bytové jednotky. Jejich využití je na další představě nového majitele- Lze využít komerční potenciál např. pro zřízení zdr. střediska / kliniky; advokátní, finanční, projekční kanceláře či poradenské služby, nebo prostory pro služby s tématem wellness, relaxace a péče o tělo, jako kadeřnický či kosmetický salón, rehabilitace, terapeutické prostory, atd.

Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2012, je výborném stavu. Objekt je v přímé blízkosti obchodů, restaurací a firem, umístěn ve vnitrobloku zástavby a v těsném sousedství velkého ubytovacího zařízení (hotelu). Podkroví domu skýtá potenciál pro půdní vestavbu .... další byty, nebo prostory pro např. pro jógu, tanec, meditace, výstavní interiér atd.

V přízemí budovy se nachází luxusní wellness (219 m2) realizovaný ve vyšším standardu před 7 lety. Klienti mohou využít 3 sauny (finská, irská, aroma), 1 parní lázeň, 1 chladící místnost, Whirlpool, relaxační místnost, masérnu, posezení, sprchy v saunovém prostoru. Další části provozu: oddělené dámské a pánské šatny s vlastními sprchami a WC, velká recepce s hygienickým zázemím, technické místnosti, vlastní klimatizační jednotka, ventilace, vytápění, provozní technologie, atd. Na podlahách kamenné dlažby, na zdech kamenné a keramické obklady, v saunách dřevěné designové obklady. Jsou zde použity výhradně kvalitní materiály, profi zařízení a technologie. Zakázkově vyráběné doplňky vytváří originální nadčasový interiér a příjemné prostředí.

V 1. patře budovy jsou 3 samostatné bytové jednotky (60m2, 44m2 a 35m2 + komory), každá s vlastním sociálním zařízením. Byty byli doposud pronajímány, každý byt má samostatné teplovodní vytápění s plynovým kotlem a odečty veškerých energií jsou také pro každý byt odděleny.

Celý dům prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2012, je výborném stavu. Budova leží v přímé blízkosti obchodů, restaurací a firem, je umístěna ve vnitrobloku zástavby a v těsném sousedství velkého ubytovacího zařízení (hotelu). Díky své poloze má wellness i další prostory potenciál dlouhodobého zajištění klientely jak ze strany obyvatel města, okolních firem, tak i hotelové a další kapacity města.

Královské město Žatec se z důvodů široké řady technických a chmelařských památek uchází o vstup do UNESCO. V okolí nabízené budovy je 2. největší synagoga v ČR. Město je hojně využíváno filmaři, natáčí se zde české i zahraniční filmy a probíhá mnoho kulturních festivalů a akcí.
V blízkosti města se leží průmyslové zóny, jako např. Triangl (byla zde učiněna jedna z největších investic do průmysl. areálů v ČR vůbec). Management a zaměstnanci z těchto zón využívají dlouhodobě služby a komfort města Žatce.

Důvodem prodeje budovy je jiná podnikatelská aktivita majitele. Pro bližší informace a prohlídky volejte, prosím, makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Číslo zakázky
1461
Datum aktualizace
21.07.2021
Druh objektu
Smíšená
Umístění objektu
Centrum obce
Vybaveno
Ano
Zastavěná plocha m2
310
Užitná plocha m2
395
Plocha parcely m2
310
Počet podlaží objektu
2
Elektřina
Elektro - 230 V
Ostatní
Bezbarierový přístup, vlastnictví převod
Zástavba
Obchodní a obytná
Telekomunikace
Internet
Sítě
Kabelová televize
Plocha nebytových prostor m2
219
Rok rekonstrukce
2012
Rok kolaudace
2013
Popis objektu
Kategorie
Účel budovy
Jiný
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Velmi dobrý
Celková plocha m2
310
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
78/2013 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města