KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 170 m2 v Kryrech, okres Louny

VybavenýVybavenýsmíšenásmíšená
4 260 000 cena včetně právního servisu a poplatků spojených s návrhem na vklad do KN
Lokalita
Okres Louny
Obec Kryry
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1107
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 15.02.2021
51dd910f-26d4-49f8-a458-a7bf5f22a7e7.jpeg
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: phone:

Popis nemovitosti

Prodej domu, statku, zemědělské usedlosti, Stebno u Petrohradu, pozemek 10.607m²

Ve spolupráci s majitelem nabízíme ke koupi rodinný dům - zemědělskou usedlost vhodnou pro chov koní a ostatních domácích zvířat, případně k podnikatelským účelům v obci Stebno u Petrohradu.
Rozloha nabízeného pozemku je 10607m² z toho 1773m² zastavěné plochy a nádvoří, 2952m² trvalého travního porostu, 2782m² ovocného sadu a 3100m² ostatní plochy.
Hlavní budova o zastavěné ploše 280m² je rozdělená na obytnou část, technickou místnost, garáž a ostatní plochy a půdy, které sloužily ke skladování, nyní jsou připraveny na možnost rozšíření o další obytné části. Vše bylo v minulosti při úpravách plánováno.
Interiér, cca 150m² obytné části, prošel rekonstrukcí v roce 2011. Jsou udělány nové rozvody vody, elektřiny, odpadu. V celém přízemí o ploše cca 80m² je podlahové vytápění zajištěné elektrokotlem (regulované na okruhy) jinak je možno topit kamny a krby. Přízemí se skládá z kuchyně s lednicí, myčkou, sklokeramickou deskou, krbem a komorou. Koupelna se sprchovým koutem a WC. Obývací částí/ložnicí. V patře je ložnice se šatnou, místnost plánovaná jako koupelna, nyní slouží jako prostor pro skladovaní a pracovna s ochozem propojeným s obývací částí (výška stropu 5m).
Součástí prodeje je i stávající vybavení domu. Více na přiložených fotografiích a půdorysech.

Druhou budovou je zde bývalá sušárna chmele o třech patrech, ze které by byl stylový domek k bydlení či ubytování, dílna atd.

Statek je napojen na obecní vodu, která je rozvedena i do stavení a stájí, dále je k dispozici studna o hloubce 11m. Odpad je sveden do septiku, pod celou zastavěnou plochou vede trativod. Na pozemku je ještě několik malých nerenovovaných stavení pro skladování krmiva, chovu drůbeže aj.
V zadní části pozemku je vystavena průchozí nová stáj pro koně, které disponuje vodou i elektřinou. Původním záměrem zde bylo vybudovat podmínky pro chov cca 10ti koní a domácích zvířat. (Kruhový výběh, jezírko..)
Kompletně na všech budovách je nová střešní krytina, nové laťování, impregnované trámy, podbití parotěsnou folií a měděné žlaby. Statek a sušárna mají nová plastová okna, v obytné části jsou opatřeny žaluziemi a moskytiérami.
Za obytnou částí je cca. 8800 m² zahrady/pastviny, při jejíž severní straně vede menší potok, který zároveň uzavírá i hranici pozemku. Pozemek k potoku je svahovitý.

Obec Stebno leží 1km od rychlostní komunikace R6 Praha 80km - Karlovy Vary 40km. Nachází se na rozhraní čtyř krajů – Ústeckého, Karlovarského, Plzeňského a Středočeského. Ideální místo pro houbaře, cykloturistiku, milovníky přírody a odpočinku. V obci je zastávka autobusová linka 744, restaurace. Spádovým městem s občanskou vybaveností je město Kryry vzdálené 6km.

V letních měsících je plánována oprava čelní fasády a vjezdu. Pokud poptáváte obdobný objekt s rozlehlým pozemkem, stájemi a ubytovacím, případně úložným prostorem, neváhejte mě kontaktovat na prohlídku, před kterou Vám zašlu zpracovanou videoprohlídku této rozsáhlé nemovistosti.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
4 260 000
Poznámka
Cena včetně právního servisu a poplatků spojených s návrhem na vklad do KN
Provize
Včetně provize
Informace o nabídce
Číslo zakázky
1107
Datum aktualizace
15.02.2021
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Smíšená
Umístění objektu
Centrum obce
Dispozice
3 pokoje
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
280
Užitná plocha m2
170
Plocha parcely m2
10607
Počet podlaží objektu
3
Počet garáží
Zástavba
Venkovská
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
78/2013 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města