KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 249 m2 v Nechanicích, okres Hradec Králové

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
6 200 000
Lokalita
Okres Hradec Králové
Obec Nechanice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 14539
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 11.08.2022
Prodej dvougeneračního rodinného domu, Staré Nechanice
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
lname: fname: fullname: email: phone:

Popis nemovitosti

Prodej dvougeneračního rodinného domu, Staré Nechanice

Dobrý den,
nabízím vám zděný solitérní rodinný dům dokončený roce 1975. Dům navazuje na část původního domu z počátku 20. století a hospodářskou část z padesátých let.

Dům je proveden s obytným přízemím a patrem, bez funkčně upraveného podkroví, o dvou bytových jednotkách s dispozicí 3+1 v přízemí a 3+KK v patře, dům je celý podsklepen. V podkroví je možné vybudovat další bytovou jednotku.

Na stavbu rodinného domu navazují směrem do zahrady vedl. hosp. stavby.

Stavba domu je tradiční zděné konstrukce, obdélníkového půdorysu s přístavbou verandy, zastřešení stanovou střechou s betonovou taškovou krytinou, dřevěný vázaný krov, stropy Hurdis, okna dřevěná špaletová, vytápění řešeno ústředním topením s plyn. kond. kotlem a radiátory, záložní kotel na TP, příprava TUV řešena el. bojlerem.

Rodinný dům v dobrém a udržovaném stavebně-technickém stavu, po částečné rekonstrukce a modernizaci. V roce 2005 byla provedena modernizace horní bytu s disp. změnou propojení kuchyně s jídelnou a koupelny se spíží, dále byly vyměněny rozvody vody a odpadů, nové podlahové krytiny, část elektroinstalace v mědi, nové hyg. zařízení, kuchyně, nový plyn. kotel a úprava ÚT, ve 2008 byla položena nová střešní krytina s klemp. měděnými konstrukcemi, opraveny nadstřešní části komínů. Nová střešní krytina je také na přístavbách.

Pozemek situovaný u hlavní silnice, napojený na kompletní IS, venkovní úpravy jsou dokončeny. Příslušenství a další stavby jsou vedlejší stavba skladů a dřevníku navaz. na RD, altán z bývalé stodoly, zahradní úpravy, oplocení, zpevněné plochy, studna a přípojky IS.

O lokalitě:
Stavba domu je situována vpravo při hlavní průjezdní komunikaci II.tř. spojující Nechanice s Novým Bydžovem. Místní část s názvem Staré Nechanice leží cca 0,6 km SZ od Nechanic a s hlavní zástavbou města není tato místní část stavebně srostlá. Vzdálenost do středu města cca 1,20km. Okolní zástavbu tvoří obdobné původní venkovské RD rozmístěné podél silnice, jižně od obce zem. družstvo a čerpací stanice, za domem pole a louky. I přes blízkost silnice je minimálně slyšet dopravní ruch. Město Nechanice leží cca 15 km SZ od Hradce Králové na říčce Bystřici a cca 12 km východně od Nového Bydžova. Ve městě se nachází rozšířená OV jako MÚ, ZŠ, MŠ, pošta, obchody a restaurace, lékárna, sportoviště apod., další služby v Novém Bydžově, plná OV v Hradci Králové. Ve městě je vybudována kompletní technická infrastruktura. Lokalita známá díky zámku Hrádek u Nechanic s golfovým hřištěm. Dopravní obslužnost zajišťuje BUS.

Pokud tedy hledáte dům s krásnou zahradou zajišťující naprosté soukromí, který vám nabízí solidní dispozici i prostor, kontaktujte mě prosím, domluvíme se na prohlídce.

Realitní makléř
Martin Socha

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
6 200 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
14539
Datum aktualizace
11.08.2022
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
147
Užitná plocha m2
249
Plocha parcely m2
1116
Počet podlaží objektu
1
Počet garáží
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Dobrý
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města