KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 400 m2 v Stříteži, okres Frýdek-Místek

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
cena u makléře
Lokalita
Okres Frýdek-Místek
Obec Střítež
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 15783
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 20.11.2022
Prodej knížecí hájenky s velkým pozemkem ve Střítěži
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej knížecí hájenky s velkým pozemkem ve Střítěži

Ve výhradním zastoupení majitele, dovolujeme si Vám nabídnout jedinečnou příležitost koupě hraběcí lesní hájenku s hospodářskou budovou a exkluzivním pozemkem 16381 m2 v nádherné lokalitě Stříteže.
Celá nemovitost dýchá historií. Tato budova hostila v letech 1846 a 1854 slavného českého malíře Josefa Mánesa, který se delší dobu zdržoval na Těšínsku.
Na jeho počest je na pozemku vystavěn pomník Josefa Mánesa, který byl odhalen 24. 7. 1955.
Cesta do Gutů a na Gutský vršek byla oblíbenou mistrovou procházkou a na jeho paměť byla už dávno nazvána tato pěší trasa Mánesovou stezkou , která se provozuje do dnešních dní.
Na rozsáhlou a prostornou stavbu na zpevněném povrchu navazuje větší, zrenovovaná , hospodářská budova.
Rodinný dům je podsklepený a má 2.NP. Jsou zde dřevěná okna a na střeše je krytina z tašek. Dům je napojen na studnu , na pozemku je přípojka na elektřinu 220V i 380V, na plyn. Na pozemku je rovněž jímka , dešťová kanalizace ,pozemkem prochází obecní vodovod ( stavební povoleni vyřízeno).
Objekt rodinného domu v roce 2002 začali majitelé postupně vyklízet a rekonstruovat ,jsou zde položeny nové vodovodní rozvody, včetně instalovaných odpadních trubek,
provedeny drenáže domu ,nové okapy.
Veškeré místnosti jsou postupně vyčištěny a již částečně restaurovány , takže si můžete dokončit rekonstrukci domu podle Vašich představ.
Zděná hospodářská budova je po částečné rekonstrukci, a vnitřní prostor je celý otevřený ,takže lze využít pro různé účely.
Pozemky tvoří souvislý celek s domem, vzrostlými stromy a potůčkem s vodopádem, který poskytuje úžasná zakouti , romantické výhledy na panoráma Beskyd.
V blízkosti stavby se nachází moderní ski areál Řeka, turistické, ale také cykloturistické a běžkařské trasy, Nádherné prostředí Beskyd, bohatá nabídka sportovních aktivit a také skvělá dostupnost ať už autem, vlakem nebo autobusem, to vše dnes lidi táhne jako magnet.
Nemovitost nabízí široké využití – bydlení pro rodinu nebo pro vícegenerační bydlení, alternativa rezidenční rodinné vily v kombinaci s prostory ke komerčnímu využití, firemní sídlo, využití pouze pro komerční účely, pozemky nabízejí do budoucna možnost výstavby investičního bydlení - typové domy, řadovky atd.
Zaujala Vás tato nemovitost? Financování Vám zdarma vyřídí náš hypoteční specialista s dlouholetou praxí v oboru, za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Pro více informací nebo domluvu osobní prohlídky nemovitosti, nás kontaktujte, těšíme se na Vás.
Cena k jednání.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
15783
Datum aktualizace
20.11.2022
K dispozici od
10.11.2022
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Dispozice
Atypický
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
200
Užitná plocha m2
400
Plocha parcely m2
16381
Počet podlaží objektu
2
Počet garáží
Datum nastěhování
10.11.2022
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Dobrý
Odpad
Septik, jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec