KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, jiný, m2 v Netolicích, okres Prachatice

cena u makléře
Lokalita
Okres Prachatice
Obec Netolice
Ulice Gregorova 32
Informace o nabídce
Číslo zakázky 23340
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 18.10.2023
Prodej komerční nemovitosti, 690 m2, Netolice, pozemek 1067 m2
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: fname: fullname:

Popis nemovitosti

Prodej komerční nemovitosti, 690 m2, Netolice, pozemek 1067 m2

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme ke koupi nemovitost skládající se ze dvou budov a přilehlého pozemku na rohu Mírového náměstí a Gregorovy ulice v centru města Netolice. Nemovitost se zastavěnou plochou cca 680 m2 postavená na pozemku o výměře 1067 m2 byla v minulosti využívaná jako restaurace s cukrárnou a tanečním sálem. V současné době probíhá rekonstrukce obou budov se záměrem vybudovat zde moderní ubytovací zařízení (hotel/penzion) s restaurací pro příchozí, hotelovou restaurací se salonky, cukrárnou, obchodem a to vše včetně technicko - provozního zázemí a sociálních zařízení pro zaměstnance i návštěvníky. V rámci ubytovací části byly provedeny vyzdívky příček do krovu jedné z budov pro hotelové pokoje s příslušenstvím/malometrážní byty a to ve dvou podlažích (plánovaná ubytovací kapacita 42 lůžek). Celá rekonstrukce vychází ze snahy minimální zásahy do stávajícího objektu a o zachování jeho architektonického výrazu. Momentálně byly provedeny hrubé bourací a vyklízecí práce, položeny rozvody vodorovné kanalizace v přízemí, byla vyměněna část krovu a na celé střeše je nová střešní krytina. K dispozici je architektonická studie na využití nemovitosti a projektová dokumentace. Projekt rekonstrukce počítá i s využitím nyní nezastavěné zastavitelné části pozemku. Nabízí se i možnost částečného využití stavby k bydlení v malometrážních bytech. Budovy jsou napojené na rozvody vody, kanalizace a elektřiny.
Nemovitost je v katastru nemovitostí vedená jako nemovitá kulturní památka, veškerá dokumentace je tomuto faktu přizpůsobena. Na nemovitost nebyly doposud čerpány žádné dotace.
Netolice jsou menší město (cca 2 500) obyvatel ležící na severozápad od Českých Budějovic v oblasti Šumavského podhůří. Centrum města, jehož historie sahá až do 10 století. Centrum města je památkovou rezervací. V krásná příroda v okolí města s několika rybníky je vhodná pro spoustu volnočasových aktivit. ID nabídky 23340.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena:
cena u makléře
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
23340
Datum aktualizace
18.10.2023
K dispozici od
18.10.2023
Druh objektu
Smíšená
Umístění objektu
Centrum obce
Zastavěná plocha m2
690
Užitná plocha m2
1800
Počet podlaží objektu
2
Počet míst k parkování
6
Elektřina
Elektro - 230 V
Ochrana
Ochranné pásmo
Zástavba
Obchodní a obytná
Podlaží podzemní
1
Datum nastěhování
18.10.2023
Popis objektu
Kategorie
Účel budovy
Jiný
Typ domu
Patrový
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry