KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 217 m2 v Slapech, okres Praha-západ

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
30 000 000
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec Slapy
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 2099
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 24.11.2022
Prodej luxusní usedlosti, Přestavlky u Slap
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: email:

Popis nemovitosti

Prodej luxusní usedlosti, Přestavlky u Slap

Vila jako z anglického venkova, s útulným interiérem a krásně vzrostlou zahradou s jezírkem, stojí v oblíbené rekreační oblasti Slapy v pěším dosahu golfového hřiště a 5 minut autem od přehrady.
Velkorysá a zároveň účelná dispozice, která vznikla za spolupráce s Claudem Reyrenem, švýcarským dvorním architektem italské královské rodiny Savojských, nabízí propojení novoanglického interiéru s okolní přírodou.

Při vstupu hlavním vchodem do přízemí se ocitneme v elegantní vstupní hale. Spojovací chodbou projdeme do obytné venkovsky laděné kuchyně. Z té se dá vyjít přímo do zahrady a také naproti do funkčního sklípku, vybudovaného ve skále. Vedle kuchyně je rozlehlý obývací pokoj s krbem a galerií. Je otevřen do krovu a je rovněž propojen několika francouzskými dveřmi se zahradou. Z obývacího pokoje se dá pak vyjít točitým schodištěm do patra, do hlavní ložnice.
Součástí přízemí je také prostorná koupelna, komora a technická místnost.

V horním patře jsou kromě hlavní ložnice se šatnou a balkónem, ještě dvě další ložnice. V této intimní části domu se rovněž nachází společná obývací galerie s křesly a výhledem do zeleně zahrady a na panorama obce. Dále anglicky laděná koupelna a schodišťová hala. Do horního patra je možné vstupovat samostatným vedlejším vchodem.

Budova prošla kompletní rekonstrukcí vč, zateplení a použití nových technologií (tepelné čerpadlo- 22hod. NT). V obývacím pokoji je krb na dřevo, který vyhřeje celý dům. Podlahy i dveře jsou z dřevěného masivu, okna, obklady a vestavný nábytek na míru jsou též dřevěné. Na upravené zahradě je jezírko a příprava na bazén. Po domě se plazí neinvazivní přísavník tříprstý, pomáhající dům zateplovat a udržovat v něm příjemné klima.

Místo zaručuje dokonalé soukromí a ticho, velký pozemek intimitu. Krásné okolí nabízí široké možnosti sportovního i rekreačního vyžití. V obci fungují prodejny potravin& bio potravin, restaurace, základní a mateřská škola, sportovní krytá hala i venkovní sportovní areál, pošta, praktický lékař & zubař, kostel, na zámku se pořádají pravidelné kulturní akce. Obec má přímé autobusové spojení s Prahou, cesta ke stanici metra Smíchovské nádraží trvá 45 minut.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
30 000 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
2099
Datum aktualizace
24.11.2022
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
396
Užitná plocha m2
217
Plocha parcely m2
2361
Počet podlaží objektu
2
Počet garáží
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Velmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
C - Úsporná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec