KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 272 m2 v Kořenci, okres Blansko

VybavenýVybavenýNovostavbaNovostavbacihlovácihlová
6 100 000 včetně DPH a provize RK, neplatíte daň z nabytí nemovitosti
Lokalita
Okres Blansko
Obec Kořenec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0227
Datum vložení 15.03.2019
Datum aktualizace 12.12.2019
1dce9078-ef4e-4a6b-95d4-c352a878667d.jpeg
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář

Popis nemovitosti

Prodej novostavby na klíč, rodinné domy s dispozicí 5+kk, Kořenec, okr. Blansko, ZP 75m2, CP 272m2

Lionnis real nabízí k prodeji 8 řadových rodinných domů (5+kk s terasou, zahradou a parkováním) ve vyhledávané oblasti pro bydlení a rekreaci, v obci Kořenec (okr. Blansko) „Kořenec Golf & Ski Resort“, parcela č. 121/14 o výměře 113m2 a parcela č. 121/15 o výměře 159m2, CP činí 272m2 RD 1

Obec Kořenec se nachází v nejvyšších polohách Drahanské vrchoviny. Nejvyšší vrchol Skalky (735 m.n.m.) je vzdálem pouhé 3 km. Samotná obec Kořenec je srdcem Přírodního parku Řehořkovo Kořenecko s vrcholem Paprč (721 m.n.m.). Pro milovníky krásné přírody a outdorových sportů je oblast učiněným rájem. Své si zde najdou milovníci aktivního pohybu, tj. cyklisté, golfisté, běžkaři i milovníci turistiky nebo jen ti, kterým dělá dobře samotné čisté ovzduší a podnebí.

V obci Kořenec se nachází jedno ze tří 18 jamkových golfových hřišť v Jihomoravském kraji. V zimním období z obce vedou strojově upravené běžkařské stopy. Pro období bez sněhu je oblast napojena na síť značených cyklotras. V letních měsících je možné se osvěžit ve vyhlášeném koupacím rybníce v nedaleké obci Suchý.

Rodinné domy jsou připravovány jak pro bydlení, tak pro rekreaci. Nabídka je ideální příležitostí pro všechny, kdo si neumí představit víkendy bez relaxu mimo město. Domy Vám skýtají po celodenním pobytu v přírodě, hřišti, kole atp. příjemný prostor k odpočinku a relaxaci.

Projekt bude budován ve dvou etapách. V první etapě budou vybudovány domy 1.-4. Ve druhé pak domy 5.-8. Cílem investora je nabídnout kvalitní, avšak cenově dostupné nemovitosti na klíč. Vnitřní stavební činnosti a dokončení, lze dokončit dle přání klienta v určité rozestavěnosti stavby, budou možné klientské změny. Rodinné domy budou dokončeny a řádně zkolaudovány. Nový majitel si tak může přizpůsobit vnitřní prostor přímo své potřebě, dispozice domů až 5+kk, ale i to si lze ovlivnit, dle vlastní potřeby. Rodina s dětmi může prostor rozdělit na vícero místností. Naopak seniorní pár golfistů může upřednostnit prostorově otevřené uspořádání klubové povahy. Každý dům bude mít jedno nebo dvě parkovací stání před domem a zahradu pro volnočasové vyžití, na jejímž konci je potok.

Možnost dokončení i na vlastní náklady či se stavební firmou, dle vlastního výběru interiéru a uvážení podle svého vkusu. Možnost financování hypotečním úvěrem, který bude individuálně přizpůsoben potřebám klienta přes našeho finančního poradce. Veřejné komunikace po dokončení projektu budou předány obci, veškeré IS, splašková kanalizace, plyn, elektřina, voda. Rozpočet dokončeného domu ve standardu, na vyžádání v RK

Prohlídky lze organizovat individuálně. Návazně na průběh výstavby budou organizovány „Dny otevřených dveří“. Více informací v RK při osobním jednání s makléři. Dny otevřených dveří v termínu: 31.8. a 1.9. 2019 od 9 - 17 hodin a další termín 13.9. od 13 - 17 hod a termín 14.9.2019 od 10 - 15 hod, prosím po telefonické domluvě. Kolaudace rodinných domů v průběhu roku 2020, dle realizace stavby.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu:
6 100 000
Poznámka
Včetně DPH a provize RK, neplatíte daň z nabytí nemovitosti
Informace o nabídce
Číslo zakázky
0227
Datum aktualizace
12.12.2019
Poloha objektu
řadový
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
75
Užitná plocha m2
122
Plocha parcely m2
272
Počet podlaží objektu
2
Počet garáží
0
Popis domu
Kategorie
Číslo podlaží v domě
1
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Novostavba
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
B - Velmi úsporná (příloha)
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec.