KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 84 m2 v Kurdějově, okres Břeclav

VybavenýVybavenýNovostavbaNovostavbacihlovácihlová
5 900 000
Lokalita
Okres Břeclav
Obec Kurdějov
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 4529
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 08.05.2021
exterier-v3-1.jpg
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: fname:

Popis nemovitosti

Prodej novostavby RD v obci Kurdějov

Nabízíme k prodeji rodinný dům o dispozici 4kk, který umístěný na svažité parcele o celkové výměře 866 m2.
S obytnou plochou necelých 80 m2 nabízí dům dostatek prostoru i pro početnější rodinu. Dva samostatné dětské pokoje, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ze kterého je stejně jako z ložnice přístup na terasu, koupelnu, oddělenou toaletu, zádveří a centrální chodbu. Obvod domu tvoří pórobetonové tvárnice Ytong Lambda YQ tl. 450 mm, zděné jsou také veškeré vnitřní stěny a příčky. Dekor laminátové plovoucí podlahy, stejně tak obklady v koupelně a na WC je při včasné rezervaci možné přizpůsobit požadavkům budoucího majitele.
K zajištění příjemného vnitřního klimatu přispěje teplovodní podlahové vytápění. Zdrojem tepla je elektrické podlahové vytápění. Ohřev teplé užitkové vody bude zajištěn elektrickým bojlerem. V zásobníku bude předehřátá voda k okamžitému použití. Teplotu vody v zásobníku lze nastavit dle potřeby. V bytové jednotce bude dále osazena klimatizační jednotka – tepelné čerpadlo (vzduch-vzduch), která bude kromě chlazení v letních měsících sloužit také k případnému dotápění uvedených prostor. Samozřejmostí jsou plastová okna s izolačním trojsklem od českého výrobce PRAMOS. Plechová střecha Lindab cihlového odstínu bude z uliční části sedlová se sklonem 15°, z boční strany pultová. Ve stejném odstínu jako střecha budou také ostatní klempířské prvky. Parkování bude zajištěno na vlastním pozemku přímo před domem. Zahrada, na kterou se dostaneme z terasy či kolem domu je zatravněna a osazena ovocnými stromy. Z její horní části se nabízí krásný výhled na panorama obce a její dominantu – opevněný Kostel svatého Jana Křtitele. Kurdějov je malá vinařská obec s cca 420 obyvateli a nachází se 35 kilometrů (28 minut jízdy po dálnici D2) od centra Brna a pouhé 4 kilometry od spádového města Hustopeče, které nabízí veškerou občanskou vybavenost. Právě díky dobré dostupnosti, perfektní vybavenosti a spoustě dalších aspektů příznivých pro místní občany Hustopeče, získaly druhé místo v porovnání všech měst napříč Českou republikou se zaměřením na kvalitu života.
Ale i samotný Kurdějov má co nabídnout. Od krásné přírody, která přechází z upravených vinic do rozlehlých lesů, svahů plných koní, přírodní památky Kamenný vrch, až po vyžití v hotelu Tenis či gastronomický zážitek ve vyhlášené restauraci. Obec není pozadu ani s kulturním životem, který se odehrává v krásně upraveném areálu místního obecního úřadu s nenahraditelným výhledem na
opevněný kostel. Pokud se rozhodnete vyšlápnout do okolí, nemůžete minout mediálně známou raritu nejen České republiky, ale také celé Střední Evropy – Mandloňový sad, jehož 50 tisíc stromů chodí obdivovat tisíce návštěvníků pouhých pár set metrů od vašeho nového domova.
Doporučujeme prohlídku a osobní schůzku s makléřem .

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
5 900 000
Informace o nabídce
Číslo zakázky
4529
Datum aktualizace
08.05.2021
Poloha objektu
řadový
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
4 pokoje
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
110
Užitná plocha m2
84
Plocha parcely m2
866
Počet podlaží objektu
1
Počet garáží
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Novostavba
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
B - Velmi úsporná
Vyhláška
78/2013 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec