KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 2244 m2 v Ondřejově, okres Praha-východ

Stavební parcelaStavební parcela
10 588 000
Lokalita
Okres Praha-východ
Obec Ondřejov
Ulice Čejkovská 390
Informace o nabídce
Číslo zakázky 11631
Datum vložení 15.04.2024
Datum aktualizace 15.04.2024
Prodej pěkného pozemku (2244 m2) v Ondřejově!
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: phone:

Popis nemovitosti

Prodej pěkného pozemku (2244 m2) v Ondřejově!

Hledáte dva pozemky, pro stavbu dvou rodinných domů v okrese Praha - východ? Pak jste na správném místě! V zastoupení vlastníků nabízím stavební pozemek pro stavbu objektu k bydlení v Ondřejově. Pozemek o celkové výměře 2244 m2 tvoří z většiny travnatá plocha a zeleň, nachází se na okraji obce, v klidné části s výhledem na zeleň a lesy.

Na oba pozemky byla zpracována architektonická studie domu, na kterou bylo vydána kladná územně plánovací informace ze strany úřadu územního plánování v Říčanech u Prahy. Tím máte jistotu možnosti umístění dvou staveb na pozemku. Celou studii Vám rád zašlu na vyžádání.

Plocha pozemku je téměř rovná, mírné prohloubení půjde vyrovnat výkopem ze základů domu. Vyplněním terénních nerovností výkopem ze stavby navíc ušetříte za deponii zeminy řádově desítky tisíc. K pozemku náleží také podíl na soukromé příjezdové cestě, můžete si tak spolu s budoucími sousedy sami korigovat její využití. Okolí je velmi klidné, je to nově vznikající část obce s většinou novostaveb.

Na pozemek jsou dotaženy přípojky elektřiny, a cca v první polovině roku 2024 již zde budou dokončeny také přípojky vodovodu a kanalizace. Na pozemku se nachází také vrtaná studna.

Podle územního plánu lze na pozemku postavit rodinný dům. Stavbu lze orientovat na jih tak, abyste v domě i na zahradě měli šanci vnímat každý prosluněný den. Přesné znění územního plánu Vám rád poskytnu.

Prodej lze uskutečnit samostatně, jeden pozemek o ploše 1061m2 a druhý o ploše 1183m2.

Pozemek se nachází v příjemné lokalitě - v obci Ondřejov, asi 15 km od Říčan, a cca 35 km od Prahy. Za hodinu jízdy MHD se dostanete do centra Hlavního města, za 50 minut to zvládnete autem. Občanskou vybavenost najdete buďto v Ondřejově, nebo nedalekých Mnichovicích. Nakoupit si můtete ve smíšeném zboží v obci, nebo v obchodu Billa, Teta drogerie. Poštu, lékárnu, lékaře, obchody a služby, restaurační zařízení, úřad, školy, školky či fotbalové hřiště naleznete přímo v Ondřejově, nebo přilehlých obcích. V Ondřejově se momentálně dokončuje velká spádová základní škola o dvou pavilonech s kapacitou 540 žáků, která bude mít osmnáct kmenových tříd, devět odborných učeben, čtyři místnosti pro družinu a další zázemí v podobě tělocvičny nebo jídelny s kuchyní. V okolí se nachází mnoho turistických, kulturně-historických i přírodních cílů, za humny máte například hvězdárnu Ondřejov. Jedná se tak o ideální místo pro rodinné bydlení či rekreaci.

Pro více informací mě kontaktujte.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
10 588 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
11631
Datum aktualizace
15.04.2024
Elektřina
Elektro - 230 V
Doprava
Silnice, autobus
Komunikace
Asfaltová
Rok kolaudace
2010
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
2244
Voda
Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry