KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 1462 m2 , okres Děčín

Stavební parcelaStavební parcela
1 715 800
Lokalita
Okres Děčín
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 7444
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 12.02.2024
Prodej, pozemek k bydlení, 1462 m2, Horní Habartice
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email:

Popis nemovitosti

Prodej, pozemek k bydlení, 1462 m2, Horní Habartice

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 1462 m2 v obci Horní Habartice na Děčínsku. Tento pozemek je ideálním místem pro stavbu vašeho vysněného domova. Územní plán obce zde umožňuje stavbu rodinného domu vesnického typu.

Pozemek se nachází v klidné a malebné obci Horní Habartice, která se pyšní krásnou přírodou a příjemným prostředím. Díky své poloze je zajištěn klid a soukromí, které oceníte. Přístup na pozemek je zajištěn po obecní místní komunikaci, což zaručuje snadnou dostupnost.

Pozemek je vybaven inženýrskými sítěmi, které jsou k dispozici na hranici pozemku. Elektrická energie, voda a kanalizace jsou již připraveny pro připojení. To vám ušetří čas a náklady při přípravě pozemku pro stavbu.

Tento stavební pozemek vám poskytuje neomezené možnosti pro realizaci vašich stavebních plánů. S jeho rozlohou 1462 m2 zde můžete postavit prostorný rodinný dům s dostatkem zeleně a soukromí. Díky klidnému prostředí a krásné přírodě si zde budete moci užívat pohodu a relaxaci. V ceně pozemku je i podíl na přístupové cestě. Zároveň nabízíme k prodeji i sousední pozemek o výměře 2626 m2 (VARIANTA 1).

Pokud hledáte vhodné místo pro stavbu svého domova v klidném a příjemném prostředí, pak je tento stavební pozemek v Horních Habarticích tou správnou volbou. Nejenže zde najdete klid a soukromí, ale také veškerou potřebnou infrastrukturu pro pohodlný život. Nechte se inspirovat tímto krásným místem a začněte plánovat váš sen o novém domově.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
1 715 800
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
7444
Datum aktualizace
12.02.2024
Umístění objektu
Klidná část obce
Doprava
Vlak, silnice, autobus
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
1462
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec