KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 700 m2 , okres Kutná Hora

Stavební parcelaStavební parcela
2 800 000
Lokalita
Okres Kutná Hora
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 8831
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 13.09.2023
Prodej pozemku 700m2, Kaňk, Kutná Hora, pro výstavbu samostatného RD
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: lname: fname: fullname:

Popis nemovitosti

Prodej pozemku 700m2, Kaňk, Kutná Hora, pro výstavbu samostatného RD

Exkluzivně nabízíme k prodeji výjimečný stavební pozemek o celkové ploše 700m2, pro výstavbu rodinného domu, který se nachází ve velmi klidné části obce Kaňk, u Kutné Hory. Díky své poloze v klidné slepé ulici Sukovická, je jeho výhodou na jedné straně pocit klidu, soukromí, a současně rychlá dostupnost, jak do historické části Kutné Hory, tak i do nedalekého Kolína.
K pozemku byl vydán městským úřadem, oddělením pro územní plánování předběžný souhlas o umístění stavby, navržené jako samostatný rodinný dům o dispozici 4+KK o výměře 143m2, plus dvojgaráž a bazén. Vjezd je situován z ulice, orientace domu je navržena tak aby směřovala převážně na jižní a východní stranu. Současně je k dispozici vyjádření o existenci sítí v místě. Je zde možnost přípojky vodovodu, elektřiny, slaboproudu, plynu i kanalizace nebo čističky odpadních vod. Díky umístění se nabízí i využití solárních panelů.
Vedle krásné přírody, lesů, cyklostezek, je zajímavé, že Kutná Hora je historické, kulturní město zapsané na seznamu světového kulturního dědictví UNESCO, plné kulturních a turistických památek, lákavých pro turisty, kteří hledají ubytování v této oblasti. Mezi vyhledávané památky patří například Sedlecká kostnice, chrám Sv. Barbory, Vlašský dvůr, GASK aj.. Je zde také velmi dobrá občanská vybavenost, přímo v obci Kaňk je i škola a školka, 5 min autem supermarkety Kaufland, Albert, Billa, Tesco, OKAY.
Vedle výletů do přírody ať pěšky nebo na kole, je pro volnočasové aktivity k dispozici Zimní a plavecký stadion v Kutné hoře nebo v Kolíně, bobová dráha v Kutné Hoře. Dětský svět HEROLD, Kamenný kruh (menhir) a další.
Pokud hledáte investici s vysokou návratností a s možností pronájmu, výhodný pozemek ideální pro bydlení, je pro Vás tato nabídka správnou volbou. V případě zájmu o bližší informace, nebo o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
2 800 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
8831
Datum aktualizace
13.09.2023
Umístění objektu
Klidná část obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
700
Voda
Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec