KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 910 m2 v Lochenicích, okres Hradec Králové

Stavební parcelaStavební parcela
6 970 000
Lokalita
Okres Hradec Králové
Obec Lochenice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 2121
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 15.05.2022
Prodej pozemku 910 m2, Lochenice, okr. Hradec Králové
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: email:

Popis nemovitosti

Prodej pozemku 910 m2, Lochenice, okr. Hradec Králové

Hledáte pozemek pro stavbu velkého rodinného domu? Dům by měl být pro bydlení nebo relaxaci? Chcete žít mimo ruch Hradce Králové, ale přitom v jeho těsné blízkosti? Chcete dokončit stavbu podle svých představ a bydlet? Klidně se zastavte, uvařte si kávu nebo čaj a už dále nehledejte. V klidu si prohlédněte fotky, půdorysy a hned mi zavolejte.
Ptáte se proč?
Odpověď je jednoduchá. Vy už hledat nemusíte. Lochenice, okr. Hradec Králové na vás čekají.
Exkluzivně nabízíme prodej nedokončeného rodinného domu o CP 172 m2 za cenu pozemku orientovaném směrem na jih o ploše 910 m2. K pozemku náleží podíl ve výši 1/3 na příjezdové komunikaci o celkové ploše 185 m2 navazující na obecní komunikaci.
Objekt je klasickou zděnou stavbou ve většině z POROTHERMU. Stropy jsou hurdiskové do patek, pouze nad kuchyní dřevěný, prkenný. Sedlovou střechu mimo jiné tvoří tepelná izolace ORSIL 160 mm, hydroizolace a kanadská šindel. Podlahy s vrstvou hydroizolace, tepelné izolace KINGSPAN 100 mm atd. V domě plastová okna a dveře, elektroinstalace v mědi. Vytápění zajišťuje lokální kotel na tuhá paliva (uhlí, dřevo), který je umístěn ve sklepě. Zděný komín s keramickou vložkou SCHIEDEL. Odpady jsou svedeny do ocelové žumpy. Dům napojen na vlastní vrtanou studnu. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Dostavbu domu je nutné zakončit kolaudací. Prodej objektu včetně stavební dokumentace a stavebního povolení.
Dispozice domu:
1.NP: kuchyně, ložnice, obývací pokoj, koupelna s WC, chodba, terasa
2.NP: Pokoj 1, pokoj 2, pokoj 3, příprava pro koupelnu nebo další pokoj, půda(šatna), balkon
Stávající dispozice domu 5+1 je možné rozšířit o další místnost a šatnu. Sádrokartonové příčky umožní změnit celou dispozici a upravit dům na vícegenerační.
Na okrasné zahradě můžete vytvořit ideální prostředí pro relaxaci a odpočinek. Pozemek je zčásti lemován tújemi a živým plotem, čímž vám zaručí soukromí.
Lokalita ideální pro rodiny s dětmi, ale také pro vícegenerační bydlení. Lochenice jsou vzdálené 8 km od Hradce Králové. V obci bydlí 609 obyvatel. V místě: ochod, zastávka MHD-linka č. 15, hasiči, veterinární klinika, obecní úřad a knihovna. V brzké budoucnosti nájezd na dálnici D11 (Hradec Králové-Praha), v současné době vzdálen 9 km. Předměřice (2 km): základní a mateřská škola, dětský a praktický lékař pro dospělé, zubní lékař. Smiřice (6 km): mateřská a základní škola, městský úřad, knihovna, restaurace, sportovní areál, zdravotní středisko atd.
Lochenice, ideální místo pro vaše nové bydlení. Financování zajištěno smluvním partnerem. Rezervujte si svůj termín prohlídky. Více informací u makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
6 970 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
2121
Datum aktualizace
15.05.2022
Umístění objektu
Okraj obce
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Telekomunikace
Telefon
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Pro bydlení
Celková plocha m2
910
Voda
Voda - studna
Odpad
Septik
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
148/2007 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec