KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, pozemek, 56080 m2 , okres Praha-západ

Stavební parcelaStavební parcela
3 869 520
Lokalita
Okres Praha-západ
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 202402
Datum vložení 14.03.2024
Datum aktualizace 14.04.2024
Prodej pozemků, obec Bojanovice část Malá Lečice, 56.080 m2.
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: email: lname:

Popis nemovitosti

Prodej pozemků, obec Bojanovice část Malá Lečice, 56.080 m2.

Ráj pro milovníky přírody a rekreace: Jedinečná příležitost získat pozemky v Bojanovicích

Představujeme Vám mimořádnou nabídku pozemků v katastrálním území Malá Lečice, část obce Bojanovice, rozkládajících se na ploše 56 080 m². Tato lokalita je jako stvořená pro každého, kdo sní o úniku z města, o relaxaci v náruči přírody nebo o založení vlastní malé farmičky.

Hlavní vlastnosti naší nabídky:

Velikost pozemku: 56 080 m²
Využití: Ideální pro rekreaci, farmaření nebo jako místo pro váš mobilní domov, včelín, karavan či jiné alternativní obydlí.
Lokalita: Nádherně umístěné v blízkosti chatové oblasti, zajišťující klid a soukromí, přesto s rychlým přístupem k civilizaci.
Přírodní ráj: Pozemky se nacházejí nedaleko malebné říčky Kocáby, jejíž okolí je ideální pro procházky, cyklovýlety nebo lenošení na břehu.
Přístup: Pozemky jsou dostupné po lesní cestě nebo pěšinou, která vede přímo od říčky Kocáby, zaručující neopakovatelný zážitek z přírodního prostředí.
Cena: Nabízíme tyto pozemky za výjimečně přívětivou cenu 69 Kč za m², což celkem činí 3 869 520 Kč. Tato nabídka zahrnuje kompletní právní servis, abyste se mohli na vše soustředit bez jakýchkoli starostí.

Proč investovat právě sem? Tato lokalita je perfektním místem, pokud hledáte klidné útočiště pro své víkendy či delší pobyt v přírodě. Díky své proximitě k chatové oblasti nabízí nejen únik před městským ruchem, ale také skvělou investiční příležitost. V souladu s platnou legislativou máte možnost umístit na pozemky různé typy mobilních objektů, což Vám umožní ihned začít vytvářet své vlastní přírodní ráj.

Představte si vlastní zahrádku plnou čerstvých plodin, klidné ráno se šálkem kávy v ruce a pohledem na rozlehlou zeleň, nebo večery strávené s přáteli u táboráku pod hvězdami. To vše a ještě mnohem více může být Vaše.

Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost - pozemky jako tyto se na trhu objevují jen zřídka a jejich hodnota v čase jen roste. Pokud máte zájem o prohlídku nebo potřebujete další informace, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám zodpovíme veškeré dotazy a provedeme Vás procesem koupi krok za krokem.

Těšíme se na Vaši zprávu a případnou spolupráci!

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena pozemku
3 869 520
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
202402
Datum aktualizace
14.04.2024
K dispozici od
14.03.2024
Umístění objektu
Okraj obce
Datum nastěhování
14.03.2024
Popis pozemku
Kategorie
Druh pozemku
Trvalé travní porosty
Celková plocha m2
56080
Průkaz energetické náročnosti budovy
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec