KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, prostor kanceláří, m2 ve Dřísech, okres Praha-východ

7 500 000 nemovitost bude prodána nejvyšší nabídce
Lokalita
Okres Praha-východ
Obec Dřísy
Ulice Hlavní
Informace o nabídce
Číslo zakázky 2674
Datum vložení 21.07.2020
Datum aktualizace 19.10.2020
pohled-celkove-1.jpg
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: lname:

Popis nemovitosti

Prodej prostor k podnikání – prodejna, velkoobchod, sklady, parkovací plocha v obci Dřísy

Exkluzivně nabízíme k prodeji budovu pro obchod, sklady a administrativu, příp. nerušící výrobu, včetně parkovacích ploch. Budova je zděná, samostatně stojící, celkově podsklepená v části s jedním nadzemním podlažím pod sedlovou střechou krytou betonovými taškami, část budovy má dvě nadzemní podlaží pod plochou plechovou střechou, okna jsou plastová. Vytápění je zabezpečeno akumulačními kamny a přímotopy, ohřev vody průtokovým ohřívačem. Objekt je napojen na elektřinu 230V a 400V, vodovod a kanalizaci. Ve sklepě je i studna, která nyní není využívána. Budova byla původně využívána jako velkosklad ovoce a zeleniny. V roce 1993 byla provedena celková rekonstrukce k užívání jako prodejna smíšeného zboží a potravin, která je stále denně provozována a i nadále prosperuje. Prodejna je vybavena klimatizací a zabezpečovacím zařízením. Objekt má vlastní kancelářské prostory, včetně potřebného zázemí a sociálního zařízení, chladící zařízení a velkou kapacitu skladů včetně dílny, nakládací rampy a velkorysou zpevněnou parkovací plochu (972 m2). Na budovu navazuje dřevěný přístřešek s venkovním posezením. Zastavěná plocha činí 247 m2, užitná plocha budovy je cca. 400 m2. Celková výměra pozemků ve funkčním celku je 1.219 m2. Nemovitost je bez zatížení s možností využití hypotéky.
Obec Dřísy se nachází v okrese Praha – východ, kraj Středočeský, rozkládá se asi 27 km severovýchodně od centra Prahy a 8 km severně od města Brandýs nad Labem - Stará Boleslav. Vzdálenost k dálnici D 10 činí cca 12 minut.
V obci se nachází škola a školka. ZŠ je pětitřídní s kapacitou cca 120 dětí a vlastní tělocvičnou. MŠ má dvě třídy pro 32 dětí a je umístěna v budově základní školy. Škola má vlastní školní jídelnu – možnost stravování i ostatních občanů. Dále se v obci nachází pošta, řeznictví, dva obchody s potravinami a smíšeným zbožím, obchod s elektrem a domácími potřebami, tři hostince, zahradnictví, hasičská zbrojnice. Najdeme zde i dětské a fotbalové hřiště. V katastru obce Lhota se nachází vyhledávané přírodní jezero s nudistickou pláží. Dále je možné navštívit i rekreační prostory pískovny v Konětopech a rekreační oblast Ovčáry.
Obec má autobusové spojení s Prahou, Brandýsem nad Labem-Starou Boleslaví, vlakové spojení s Lysou nad Labem a Mělníkem. Obcí prochází silnice II/331 Nymburk - Lysá nad Labem - Dřísy - Záboří - (Mělník).
V pracovních dnech jezdí příměstské autobusové linky Všetaty-Křenek a Brandýs n.L.- St. Boleslav-Křenek-Dřísy-Kostelní Hlavno-Mečeříž (v pracovních dnech 15 spojů, o víkendech 4 spoje) (dopravce ČSAD Střední Čechy, a. s.).
Obec Dřísy leží na železniční trati 072 z Lysé nad Labem do Mělníka, Litoměřic a Ústí nad Labem. V železniční stanici Dřísy, která se nachází vedle nabízeného objektu zastavuje v pracovních dnech 10 osobních vlaků, o víkendech 8 osobních vlaků.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena prostoru
7 500 000
Poznámka
Nemovitost bude prodána nejvyšší nabídce
Provize
Včetně provize
Informace o nabídce
Číslo zakázky
2674
Datum aktualizace
19.10.2020
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
247
Plocha parcely m2
247
Počet podlaží objektu
3
Počet míst k parkování
20
Popis prostoru
Kategorie
Číslo podlaží v domě
3
Typ domu
Patrový
Druh prostor
Kanceláře
Stav prostoru
Dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
78/2013 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice