KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 208 m2 , okres Olomouc

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
9 781 800 Včetně veškerých poplatků a právních služeb
Lokalita
Okres Olomouc
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky NováPolní151
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 15.03.2023
Prodej prostorného rodinného domu 5+kk 208m2 na klíč, pozemek 535m2, obec Velký Týnec - Vsisko
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
email: lname: fname: fullname:

Popis nemovitosti

Prodej prostorného rodinného domu 5+kk 208m2 na klíč, pozemek 535m2, obec Velký Týnec - Vsisko

V krásné a klidné lokalitě obce Velký Týnec, části Vsisko Vám nabízíme jeden ze čtrnácti rodinných domů s velkou zahradou, možností letní terasy a velkorysým řešením obývacího prostoru. Každý detail jsme pro Vás připravili s důrazem na funkčnost, aby se v něm cítila dobře celá rodina.
Dům díky svému uspořádání nabízí zázemí pro plnohodnotný rodinný život v klidném prostředí okolní zástavby rodinných domů bez ruchu a smogu krajského města, avšak s rychlou dopravní dostupností do metropole Hané.
Návrh vnitřního uspořádání splní očekávání i náročných zákazníků, hledajících pěkné, moderní bydlení s dostatkem prostoru. Přízemí domu nabízí velkorysý obývací pokoj s kuchyňským koutem (kuchyňská linka není v ceně) o čisté podlahové ploše 41,23m2, dále prostornou halu s dřevěným schodištěm do podkroví, koupelnu s toaletou, vanou i sprchovým koutem a dvojumyvadlem, samostatnou toaletu s malým umyvadlem, místnost pro technické zázemí, zádveří vstupu do domu a v neposlední řadě dvě ložnice. V patře dále najdeme menší koupelnu se sprchovým koutem, toaletou a malým umyvadlem a dva prostorné pokoje á 27m2. Výběr podoby designu interiérů je čistě na nových majitelích domu. Ohřev TUV a teplovodního podlahového topení zajišťuje tepelné čerpadlo se zásobníkem vody. Díky zvolenému primárnímu zdroji vytápění a ohřevu TUV bude v domech také nízká sazba odběru elektrické energie!
Dům svou nízkou energetickou náročností splňuje en. třídu B – velmi úsporná, a to díky použitým stavebním technologiím, a to zejména tepelnému čerpadlu, skladbě zdiva a zateplení o celkové tloušťce 450mm a oknům s trojskly.
Umístění domů na pozemcích bylo navrženo po zkušenostech tak, že nabízí prostorné atrium v soukromí, kde lze vybudovat letní terasu s možností dostavby zastřešení. Díky soukromí lze využít i pro umístění venkovní Whirlpool. Jihozápadně orientovaná slunná zahrada je obklopená zahradami okolních domů a nabízí dostatek prostoru pro umístění např. dětské houpačky, pískoviště, bazénu, či zahradního domku a stále zbyde dost plochy pro zeleň a okrasné dřeviny. Na ploše zahrady je umístěna podzemní retenční nádrž s dešťovou vodou s možností využití na závlahu zahrady. Ke komfortu bezpečného parkování vašeho auta slouží především prostor mezi jednotlivými domy o rozměrech 8,7x3m, kde lze vybudovat i garáž. Dále budou před domem k dispozici až dvě venkovní parkovací stání.
Uvedená cena je za hotový dům na klíč, vyjma kuchyňské linky.
Zahájení výstavby prvních čtyř domů začátkem roku 2023, termín dokončení nejpozději do 14-ti měsíců od podpisu Smlouvy o dílo či vydání Stavebního povolení. Pro více informací k nabídce, výhodnému financování a domluvení prohlídky lokality kontaktujte makléře.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
9 781 800
Poznámka
Včetně veškerých poplatků a právních služeb
Poplatky
Včetně poplatků
Hypotéka
ANO
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
NováPolní151
Datum aktualizace
15.03.2023
K dispozici od
01.03.2024
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Klidná část obce
Dispozice
5 a více pokojů
Vybaveno
Ne
Zastavěná plocha m2
130
Užitná plocha m2
208
Plocha parcely m2
535
Počet podlaží objektu
2
Počet parkovišť
1
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V
Ostatní
Půdní vestavba
Zástavba
Obytná
Topení
ústřední elektrické
Doprava
Dálnice, silnice, MHD, autobus
Komunikace
Asfaltová
Datum nastěhování
01.03.2024
Datum zahájení výstavby
01.01.2023
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Projekt
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
B - Velmi úsporná
Vyhláška
78/2013 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec