KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, garáž, 125 m2 v Praze (část Vinohrady), okres Hlavní město Praha

8 500 000 vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků.
Lokalita
Okres Hlavní město Praha
Obec Praha
Ulice Vinohradská 1376 / 79
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0641
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 22.01.2023
Prodej půdního prostoru pro vestavbu jednoho nebo dvou bytů, Praha 2 - Vinohrady
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: fname: email:

Popis nemovitosti

Prodej půdního prostoru pro vestavbu jednoho nebo dvou bytů, Praha 2 - Vinohrady

Hledáte prostor pro vybudování podkrovního bytu na mimořádném místě? Pak pro vás máme tuto nabídku půdy na Vinohradské naproti sadům Svatopluka Čecha. Prodej probíhá formou podání nejvyšší nabídky. Termín pro uzavření nabídek je 20.3.2023. V půdním prostoru je možné vybudovat jeden velký rodinný byt, případně dva menší byty. Celková podlahová plocha bytu/bytů bude 125,3 m2 (dle Nařízení vlády č. 366/2013). V této ploše není zahrnuto mezaninové podlaží o velikosti 9m2 a terasa o velikosti 14m2. K půdnímu prostoru je také možné dokoupit dvě sklepní kóje po 2m2. Součástí prodeje je i architektonická studie, která byla předběžně schválena Odborem památkové péče hlavního města Prahy, a která má souhlas 100% vlastníků domu (SVJ). Z výtěžku z prodeje bude financována revitalizace domu (výměna střešní krytiny, instalace nového výtahu, výměna stoupaček, revitalizace vnitřních prostor a fasády, revitalizace dvorní zahrady). Podrobné informace o záměru a způsobu revitalizace sdělíme na osobní prohlídce. Prodávající (SVJ) si vyhrazuje právo na finální výběr kupujícího.
V Praze je málo tak skvělých lokalit jako je tato část Vinohradské ulice. Můžete si užívat skvělého městského života. Na náměstí Jiřího z Poděbrad jste za pár minut, stejně tak v Riegrových sadech. Na kávu si zajít do pár kroků vzdálených legendárních kaváren jako je Mamacoffee, Plecnik nebo Cafefin, na úžasné jídlo do Kro nebo Pho Vientam Tuan & Lan, na nákupy na místní farmářské trhy nebo do nespočtu praktických obchůdků v okolí. A zároveň máte blízko do všech částí Prahy díky stanici metra A a několika linkám tramvaje.
Nabídková cena je 8.500.000,- Kč a je to cena vč. provize, právních nákladů, bezpečné úschovy a poplatků. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací a prohlídku. A než uvidíte prostor naživo, můžete si ho detailně projít na virtuální prohlídce, kterou najdete mezi prvními fotografiemi inzerátu. Těšíme se na viděnou.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
8 500 000
Poznámka
Vč. provize, právního servisu, bezpečné úschovy a všech poplatků.
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0641
Datum aktualizace
22.01.2023
K dispozici od
20.03.2023
Poloha objektu
řadový
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Zastavěná plocha m2
125
Ostatní
Garáž
Zástavba
Obytná
Datum nastěhování
20.03.2023
Popis objektu
Kategorie
Stav objektu
Velmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry