Prodej, RD novostavba 76m2, 3+kk, Goleszow
POSLEDNÍ VOLNÝ RODINNÝ DŮM 4+KK!!!!
Nové, elegantní jednopatrové domy na skvělém místě! Zvu vás, abyste se seznámili s nabídkou a využili realitních služeb Werkreality.
K prodeji nabízíme nové, samostatně stojící přízemní domy umístěné na odlehlém, klidném a panoramatickém místě v centru Goleszówa. V centru Goleszówa je plná infrastruktura - obchody s potravinami, obecní úřad, škola, školka, autobusové zastávky, lékárna. Vzdálenost od Těšína je asi 8 km a od centra Ustroně jen 6 km.
Budovy s malou, optimální užitnou plochou (76 m2) jsou nabízeny ve dvou dispozicích - 3+kk( již pouze 1 dům) a 4+kk (ještě 2 domy) z toho jeden dům bude z podzemní garáží!!!!!!!.
Objekty jsou navrženy tak, aby byly co nejužitečnější - dispozice místností s jasným členěním na prostornou prosluněnou obytnou část, koupelnu optimálních rozměrů, další úložný prostor v podobě technické místnosti. Dodatečně je možné zařídit podkroví pro další sklad :)
Plocha pozemků je cca 600 m2. Pozemky nabízejí krásný panoramatický výhled na horu Chełm a Beskydy. Budovy jsou postaveny z vysoce kvalitních materiálů.
Vnější a vnitřní stěny z keramických cihel
Zateplení stěn polystyrenem 20cm, zateplení stropu minerální vatou 30cm
Okna s trojskly na energeticky úsporném profilu 82
Střecha je pokryta keramickou taškou
Díky použití podlahového vytápění ve spojení s moderním tepelným čerpadlem (vedoucí Daikin na trhu) a moderními izolačními materiály bude vytápění a provoz objektu na nejnižší možné cenové úrovni.
Domy se prodávají v developerském standardu, který zahrnuje: stěrky, omítky, veškeré instalace a výškové stavby. Po zakoupení zbývá zhotovit následující položky: podlaha, povrchová úprava stěn, montáž vnitřních dveří, montáž osvětlení, úprava kuchyně a koupelny. Naklady na vytapeni a ohrev vody se měsíčně pohybují kolem 550 Kč! Stavba terasy a přístřešku pro auto je rovněž v kompetenci kupujícího.
Předpokládaný termín uvedení budov do provozu do dubna 2023 a je možné, že to bude rychlejší :)
Umožňujeme rezervaci budov. z 8 domů zarezervováno již 5. Nebojte se vlastnit nemovitost v Polsku, budete mít již několik českých sousedů :-)