KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, hotel, 850 m2 v Opavě, okres Opava

10 700 000
Lokalita
Okres Opava
Obec Opava
Ulice Bílovecká
Informace o nabídce
Číslo zakázky 1009
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 26.08.2023
Prodej restaurace a rodinného domu Opava
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fname: phone: email: fullname:

Popis nemovitosti

Prodej restaurace a rodinného domu Opava

Nabízíme k prodeji restauraci s velkým investičním potenciálem v obci Opava, Část obce Kylešovice, na adrese Ulice Bílovecká u hlavní silnice. Jedná se o patrový cihlový objekt po kompletní nedávné a velice povedené rekonstrukci s jedním podlažím. Celková zastavěná plocha činí 611m², užitná plocha dosahuje až 850m² a parcela má rozlohu 701m².

Tato restaurace nabízí ideální příležitost pro investory, kteří hledají stabilní a výnosnou investici. Díky nedávné a krásné rekonstrukci je stav objektu vynikající a připraven pro okamžité zahájení provozu. Vybavení nemovitosti je zahrnuto v ceně prodeje, což snižuje počáteční náklady pro nového majitele.

Výhodná poloha nemovitosti v obci Opava přináší mnoho výhod. Obec je dobře dostupná, a to jak automobilovou dopravou, díky blízkosti hlavní silnice, tak i veřejnou dopravou. To otevírá možnosti pro získání a udržení zákazníků, ať už z místního obyvatelstva nebo z turistů, kteří navštěvují okolní atrakce.

Další výhodou této nemovitosti je její potenciál pro pronájem. S rozlohou 850m² nabízí dostatek prostoru pro různé druhy provozů, jako je restaurace, hospoda nebo dokonce penzion a to proto že restaurace disponuje půdním nevyužitým prostorem, kde mohou vzniknout například pokoje pro hosty. To znamená, že potenciální investoři mohou maximalizovat tak svůj výnos. Parkování je vyřešeno přímo u restaurace.

Velkým plusem a přidanou hodnotou je prodej rodinného domu, který je také po kompletní a krásné rekonstrukci a je součástí prodeje. Rodinný dům o dispozici 2kk 50m² s prostornou dřevěnou terasou, vířivkou, klimatizací a zahradou se nachází za restaurací a disponuje dvěma vstupy a to jedním samostatným a druhým přes restauraci.

Tato investiční nemovitost je skvělou příležitostí pro ty, kteří hledají stabilní a výnosnou investici v oblasti Opavy. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Financování vyřídíme zdarma s naším hypotečním specialistou.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena objektu
10 700 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
1009
Datum aktualizace
26.08.2023
K dispozici od
25.08.2023
Druh objektu
Cihlová
Vybaveno
Ano
Zastavěná plocha m2
611
Užitná plocha m2
850
Plocha parcely m2
701
Počet podlaží objektu
1
Datum nastěhování
25.08.2023
Popis objektu
Kategorie
Typ domu
Patrový
Typ zařízení
Restaurace
Stav objektu
Po rekonstrukci
Odpad
Kanalizace
Plyn
Plynovod
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice