KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 100 m2 , okres Rakovník

smíšenásmíšená
2 600 000
Lokalita
Okres Rakovník
Obec
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0081
Datum vložení 30.05.2024
Datum aktualizace včera
Prodej rodinného domu 100 m2, pozemek 1944 m2, obec Mutějovice, okres Rakovník
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone: fullname: fname:

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu 100 m2, pozemek 1944 m2, obec Mutějovice, okres Rakovník

Ve výhradním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji rodinný dům, dříve zemědělskou usedlost se zastavěnou plochou 190 m2, pozemkem 684 m2 a zahradou 1260 m2 v centu obce Mutějovice, okres Rakovník.

Jedná se o typickou venkovskou stavbu s uzavřeným dvorem, která je přístupná vraty z obecní příjezdové komunikace. Ve dvoře je původní dům (100m2) se dvěma sklepy, určený k rekonstrukci. Plochu nádvoří uzavírá velká, do zahrady průchozí stodola, která je obložena opukou a je již vyklizena. K ní přiléhá kůlna. Za stodolou je zahrada se vzrostlými ovocným stromy o rozloze 1260 m2, která je oplocena.

U vstupních vrat je postaven sloupek s rozvodnou skříňkou pro připojení elektřiny, plyn přiveden na hranici pozemku. Stejně tak kanalizace a městská voda.

Nemovitost má velký potenciál i z hlediska možného bydlení a podnikání na jednom místě. Nabízí se možnost drobného hospodaření či přestavění na centrum volného času s možností ubytování a dalších aktivit.

Mutějovice jsou obec v malebné krajině Podžbánska, která se nachází v západní části Středočeského kraje. Lokalita nabízí krásnou přírodu, historické památky i outdoorové aktivity a je tak ideálním místem pro ty, kteří hledají únik od ruchu městského života.

Mutějovice nabízí základní občanskou vybavenost (škola a školka, obecní úřad, zdravotní středisko, obchod, knihovna a kadeřnictví). Je zde Poddžbánský pivovar s výbornou restaurací a možností pořádání kulturních a společenských akcí.

Blízkost Rakovníka je velkou výhodou, protože poskytuje snadný přístup k veškerým potřebným službám, jako jsou obchody, zdravotnická zařízení, školy a kulturní zařízení. Rychlý dojezd do Prahy – Zličín po dálnici D6 za pouhých 33 minut je obrovskou výhodou pro ty, kteří pracují v hlavním městě nebo chtějí využívat jeho široké nabídky služeb a zábavy.
Celkově vzato, Mutějovice nabízí ideální kombinaci klidného venkovského života s veškerými potřebnými službami a výbornou dostupností do Prahy.

Při dobrém podnikatelském záměru bude možné na tuto nemovitosti požádat o dotaci na rekonstrukci (včetně zateplení, FVE) nebo možno využít i dotace v rámci programu Oprav dům po babičce pro vlastní bydlení.

Nabízíme pomoc s financováním, což může usnadnit celý proces koupě nemovitosti.
Neváhejte si zajistit prohlídku a objevte všechny výhody, které tato venkovská usedlost nabízí.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
2 600 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0081
Datum aktualizace
Včera
K dispozici od
18.05.2024
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Smíšená
Dispozice
2 pokoje
Zastavěná plocha m2
190
Užitná plocha m2
100
Plocha parcely m2
684
Počet podlaží objektu
1
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Doprava
Dálnice, silnice, autobus
Plocha zahrady m2
1260
Datum nastěhování
18.05.2024
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Před rekonstrukcí
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je obec