KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 125 m2 v Sloupnici, okres Svitavy

VybavenýVybavenýsmíšenásmíšená
1 850 000
Lokalita
Okres Svitavy
Obec Sloupnice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 2284
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 10.01.2023
Prodej rodinného domu 125 m², pozemek 880 m², Dolní Sloupnice
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
phone:

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu 125 m², pozemek 880 m², Dolní Sloupnice

Litomyšl, Vysoké Mýto, Ústí nad Orlicí nebo Česká Třebová … všude tam máte rodinu, kamarády či přátele a nevíte ve kterém městě hledat bydlení a začít svou novou životní etapu? Co takhle krásná lokalita mezi těmito městy, v údolí malebné vesničky na hranicích okresů Ústí nad Orlicí a Svitavy, v obci Sloupnice….

Nabídka prodeje patrového rodinného domu o užitné ploše 125 m2 a ploše parcely 880 m2 v klidné části obce Sloupnice, v Dolních Sloupnicích.

Vstupní chodbou v přízemí vstoupíme do obývacího pokoje, dětského pokoje, jídelny a kuchyně. Součástí přízemí je koupelna, toaleta a technická místnost.

V prvním patře máte dispozici ložnici. Nachází se zde také nevyužité půdní prostory o ploše cca 75 m2, které lze v rámci budoucí rekonstrukce využít dle svých potřeb a možností.

Součástí nemovitosti je prostorná stodola o ploše 40 m2 a výšce 3,5 m, kterou lze využít jako garáž s dílnou nebo prostor pro podnikání či poskytování služeb.

Na nemovitosti byla započata rekonstrukce, provedeno částečné zateplení (polystyren 10 a 15 cm), výměna oken (plastová, dvojskla). Nový majitel se může rozhodnout, zda pokračovat ve stávajícím stylu nebo bude rekonstruovat dům dle svých představ.

Nemovitost je napojena na veřejný vodovod a elektřinu (220 a 380 V), kanalizace je řešena septikem. V případě zájmu je možné řešit přípojku plynu. Vytápění domu je prostřednictvím propojeného systému krbových kamen a elektrokotle, ohřev teplé vody přes elektrický bojler. Dům je částečně podsklepen.

V obci Sloupnice, a jejich částech Dolních a Horních Sloupnicích, je pro obyvatele k dispozici nejen mateřská a základní škola, zdravotní středisko a pošta, ale i knihovna a sběrný dvůr. O kulturní, společenský a sportovní program se v obci starají aktivní místní spolky.

Obec má díky své strategické poloze vynikající dopravní obslužnost a dostupnost do okolních měst Litomyšl (5 km), Ústí nad Orlicí (10 km), Česká Třebová (13 km) nebo Vysoké Mýto (15 km), kde je zajištěna kompletní občanská vybavenost. Díky nedalekému napojení na dálnici D35 vynikající dostupnost nejen směrem na Prahu, Pardubice a Hradec Králové či Krkonoše, tak i na Olomouc a Ostravu.

Zavolejte si o termín prohlídky, během které můžeme probrat podrobnosti. S případným financováním vám rádi pomůžeme také.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
1 850 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
2284
Datum aktualizace
10.01.2023
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Smíšená
Umístění objektu
Centrum obce
Dispozice
4 pokoje
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
155
Užitná plocha m2
125
Plocha parcely m2
880
Počet podlaží objektu
3
Počet garáží
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Patrový
Stav domu
Před rekonstrukcí
Odpad
Septik, jímka
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města