KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 58 m2 ve Vojkovicích, okres Mělník

VybavenýVybavenýmontovanámontovaná
6 250 000
Lokalita
Okres Mělník
Obec Vojkovice
Ulice skryto
Informace o nabídce
Číslo zakázky 2779
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 30.07.2022
Prodej rodinného domu 3+kk v obci Vojkovice u Kralup nad Vltavou
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu 3+kk v obci Vojkovice u Kralup nad Vltavou

Exkluzivně nabízíme k prodeji jednopodlažní dřevostavbu nového typu od firmy HOBBYTEC.cz. Jedná se o rodinný dům na pilotech s obytnou plochou 58,4 m2, který stojí na pozemku o výměře 799 m2.
K budově je přičleněna terasa 12,4 m2 a samostatná veranda o rozměru 2,35 x 2,35 m, která je používána jako zádveří. Obývací pokoj s kuchyňským koutem má výměru 26,6 m2, samostatná ložnice 14,1 m2, druhá samostatná ložnice 11,1 m2. Všechny pokoje mají vlastní vstup na terasu situovanou na západ. Dům je vytápěn elektrickými přímotopy. Vzhledem k nízké energetické náročnosti budovy „ B - velmi úsporná“ je nízká spotřeba el. energie – cca 2,000,- Kč/měsíčně. V případě potřeby jiného zdroje tepla je zde možnost umístění krbových kamen, tepelného čerpadla či slunečních kolektorů. Okna jsou plastová - trojskla. Voda je odebírána z obecního systému. Odpadní voda je svedena do čističky odpadních vod zn. Biowa umístěné na vlastním pozemku. Pozemek je částečně oplocen včetně posuvné vjezdové brány. Poměrně velká částečně upravená zahrada s připravenou plochou na sezonní bazén nabízí možnost samozásobování potravinami, chovem domácích zvířat i relaxaci.
Obec Vojkovice okres Mělník ve Středočeském kraji leží v rovinaté krajině po pravém břehu řeky Vltavy, zhruba 8 km severovýchodně od Kralup nad Vltavou a 24 km severně od centra hlavního města Prahy. Obcí prochází silnice II/101 Brandýs nad Labem - Neratovice - Vojkovice - Kralupy nad Vltavou - Kladno. Územím obce vede cyklotrasa č. 2 Kralupy nad Vltavou - Nelahozeves - Mělník - Ústí nad Labem. Vojkovice představují samostatnou moderní vesnici, jež se plně věnuje svým obyvatelům. Základní služby jako veřejný vodovod, kanalizaci s napojením na čističku odpadních vod, plynofikaci a rozvod telefonních kabelů má obec zajištěny. V objektu obecního úřadu funguje kadeřnictví, knihovna a pracoviště praktického i dětského lékaře. Občané mají dále k dispozici mateřskou školu pro dvacet dětí s vlastním kuchyňským provozem, poštu, policejní stanici, kulturní středisko, rozhlas, prodejny s potravinami i smíšeným zbožím, hřbitov, zastávku autobusu a restauraci s tanečním sálem. Pro sportovní vyžití svých občanů má obec zřízeno kvalitní fotbalové a víceúčelové hřiště na odbíjenou s umělým povrchem, dětské hřiště v rámci obytné ulice U bytovek, asfaltovou plochu na basketbal a dětský koutek s nejrůznějšími prolézačkami i stolem na stolní tenis.

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
6 250 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
2779
Datum aktualizace
30.07.2022
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Montovaná
Umístění objektu
Okraj obce
Dispozice
3 pokoje
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
84
Užitná plocha m2
58
Plocha parcely m2
799
Počet podlaží objektu
1
Počet garáží
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Velmi dobrý
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
B - Velmi úsporná (příloha)
Vyhláška
148/2007 Sb.
Spotřeba
136 kWh/m² za rok
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je část města