KATALOG OBLÍBENÝCH REALIT

Prodej, rodinný dům, 86 m2 v Přišimasech, okres Kolín

VybavenýVybavenýcihlovácihlová
11 490 000
Lokalita
Okres Kolín
Obec Přišimasy
Ulice Jana Čermáka
Informace o nabídce
Číslo zakázky 0087
Datum vložení 30.11.-0001
Datum aktualizace 13.09.2023
Prodej rodinného domu 86 m², pozemek 1996 m², v Přišimasech
Kontakt na makléře
Kontakt makléře
Kontakt na realitní kancelář
fullname: phone:

Popis nemovitosti

Prodej rodinného domu 86 m², pozemek 1996 m², v Přišimasech

Rodinný dům se nachází v srdci obce Přišimasy, která leží v sousedství města Úvaly s přímým vlakovým spojem do hl.m.Prahy. K nemovitosti náleží pozemek o rozloze 1996m2, na kterém se nachází několik dalších staveb (vejminek, dřevník s udírnou a stodola, která přímo navazuje na rodinný dům). Díky velké zahradě s krásnými vzrostlými stromy a keři, zděnému plotu a ostatním stavbám je zaručeno soukromí od okolních staveb a dopravy.
Dům je dispozičně řešen jako jedna bytová jednotka 3+kk o momentální výměře 69 m2, která prošla kompletní rekonstrukcí v roce 2021. Celkovou výměru lze rozšířit o šatnu a druhou koupelnu na celkovou výměru 86m2. Zatím ve stavu před či částečné rekonstrukci. Ze slunného zápraží se vstupuje rovnou do tohoto bytu, nacházejícího se v 1.NP domu. Byt se skládá z předsíně, nalevo je hlavní obytná místnost s vestavěnou kuchyňskou linkou a technická místnost s elektrickým kotlem, boilerem a přívody pro pračku a sušičku. Další 2 obytné místnosti jsou napravo (jeden je průchozí). Do koupelny se vstupuje z předsíně. Kuchyňská linka byla zhotovená na zakázku a je vybavena spotřebiči Bosch (indukční deska, myčka, vestavěná trouba), Faber (digestoř) a Hisense (lednička). V rámci rekonstrukce byla instalována nová dřevěná euro okna a vstupní dveře. Dále byly nově řešeny všechny instalace, včetně nových podlah a podlahového vytápění.
Dům je vhodný k nastěhování ihned.
V další fázi byla v plánu rekonstrukce stodoly, která navazuje na stávající zrekonstruovanou část domu. K dispozici jsou 2 studie na výstavbu rodinného domu v standartním ale i luxusním provedení o výměře 145 m2 s dispozicemi 4+kk či 5+kk, který by tak plynule navázal na stávající dům a vytvořil ještě větší soukromí a užitnou stránku stávající stavby. Studie počítají s co nejmenším zásahem do stávající budovy, tudíž je možné ve stávajícím domě nadále bydlet i během dalších fází rekonstrukce.
Studie jsou součástí kupní ceny.
Během rekonstrukce bytu byly připraveny rozvody do prostoru půdy, tak aby se v případě rekonstrukce podkroví nezasáhlo do stávajícího bytu. V případě rekonstrukce půdy by mohl vzniknout dům o dispozici 4+kk o výměře velikosti přiměřeně 180 m2.
Dle územního plánu se pozemky řadí pod plochy smíšené obytné s převážně obytnou funkcí, doplněnou základní občanskou vybaveností a dále plochy pro bydlení s možnou živností. U nové výstavby na těchto plochách se jedná výhradně o individuální, samostatně stojící RD, případně skupiny RD na vlastních pozemcích, s výškou objektů po římsu do 9 m. Koeficient využití území nesmí překročit hodnotu 0,75, index zastavěnosti pozemku hodnotu 0,30. Výstavba bytového domu je přípustná pouze ve stávajících objektech, veřejné ubytování do 8 lůžek. Stavební parcela má velikost 1000 m2.
Na pozemku se nachází sad s mnoha ovocnými stromy, ale také původní kopaná studna, která však není napojena na domovní vodovod

Zobrazit celý popis Skrýt celý popis

Rozšířené informace

Cena
Cena domu
11 490 000
Informace o nabídce
Typ smlouvy
Prodej
Číslo zakázky
0087
Datum aktualizace
13.09.2023
Poloha objektu
Samostatný
Druh objektu
Cihlová
Umístění objektu
Centrum obce
Dispozice
3 pokoje
Vybaveno
Částečně
Zastavěná plocha m2
827
Užitná plocha m2
86
Plocha parcely m2
1996
Počet podlaží objektu
1
Počet garáží
Elektřina
Elektro - 230 V
Zástavba
Obytná
Popis domu
Kategorie
Druh domu
Typ domu
Přízemní
Stav domu
Velmi dobrý
Odpad
Kanalizace
Průkaz energetické náročnosti budovy
Třída
G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška
264/2020 Sb.
Zobrazit další parametry Skrýt parametry
Poloha zadaná inzerátem je ulice